Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo1.9 JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    и то поскъпна на теб ти е лесно там отиваш до магазина за мин.вода и на път минаваш през градската чешма и си наливаш една две туби нафта :D
    Fiat Bravo 1.9 JTD

    Коментар


      #17
      е да икономична е ама все пак нафтата да се по скъпа от бензина ми звучи супер странно.То верно сигурно щото почнаха да произвеждат яко дизелови автмобили и тука си накупуваха много и това сигурно повлиява малко
      Fiat Bravo 1.9 JTD

      Коментар


        #18
        Пичове вчера сутринта един торлей дето върти там около ВМА ме взе на Без Кос.Деемек изнесе се повече откокото се изнася един тролей незнам заради 15 септември ли беше или щото май беше на 2-3 ракий шофьора.Как и да задра ме от дясно при стопа и сега въпроса ми е колко струва стоп за Бравото ама втора употреба и от къде мога да го взема по-тънко.
        Fiat Bravo 1.9 JTD

        Коментар


          #19
          при Италианеца трябва да имане знам ценатаотиди при застрахователите, ако не си ходил вече
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #20
            Нема застрахователите искат портокол от КАТ а на всичкото отгоре точно този стоп беше леко пукнат като я взех колата и тия копеленца веднага го описаха.Но ще проверя при Италианеца дано да намеря за 30-40 лв
            Fiat Bravo 1.9 JTD

            Коментар

            Working...
            X