Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo1.9 JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Bravo1.9 JTD

    Здравейте на всички от 2 месеца вече имам Bravo1.9 JTD много съм доволен маслото е сменено още веднага маншона беше скъсан смених и него остана ремъка и ролките.Решил съм да ги сменям в един сервиз който се намира на Искърско шосе предполагам го знаете въпроса ми е свързан с цените там а именно:Ремък -56лвРолки комплект 228 лв едната е 148 лв а другата 80 лв.Мисълта ми е дали си заслужават тези цени или да търся друг сервиз.Пояснявам че цените НЕ включват труд.Благодаря ви предварително
    Fiat Bravo 1.9 JTD

    #2
    Тези в тоя сервиз нещо много искат да те одерат.Ако питаш за ангренажа ето какво е положението ролка опъвателна на SKF e 126 лв.,ролка неподвижна също на SKF e 50 лв.Консумативите за ангренажа на JTD са същите като на TD.Ремъка наистина ти е около 50 лв.,но GATES Или Flenor.DAYCO e 36 лв.Поразрови се тук http://axm-auto.com/ и разгледай цените малко да се ориентираш и им кажи да си е.....т ма.........та.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      За същата кола ангренажен ремък и ролки, всички филтри без поленовия и 5л масло Selenia TD ми струваше 280лв заедно с доставката от Ямбол. Hit-Ko естествено.
      Fiat BRAVO 1.9JTD 105hp 1999
      182B4.000

      Коментар


        #4
        И на мен ми се вдия мнооо съкпо а си преставям ако сложа и труда, но трябва да ги сменя няма как.Иначе колата е пушка остава още малко така козметика единя халгоен е спукан направо си е счупен и тва мисля да го търся при Италианеца ама ще видим по-натам че тука с тия ремъци и филтри.Благодаря ти за този линк който си оставаил почвам да се ровя веднага: :D )
        Fiat Bravo 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          Е това е много добре като цена на мен маслото със смяната ми беше км 70 лв само
          Fiat Bravo 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            частите може да си ги поръчаш от www.axm-auto.comа самата смяна при Бобо http://alfaromeo-bg.com/forum/viewtopic.php?t=10814
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              Или от стамболийски 155 казваш с отстъпката за членове на фиат - 10% и тъй и си смени и паразитните ролки!
              Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
              Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
              Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

              Коментар


                #8
                Добре начи все пак това са много пари дето ми ги искат за ролките и за ремъка така ли?
                Fiat Bravo 1.9 JTD

                Коментар


                  #9
                  Много са. За моето JTD обтяжната ролка на ангренажа SKF беше 140лева и 20 лева другата.
                  Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

                  Коментар


                    #10
                    Е начи определено нема да си карам при тия мошенници от Искърско шосе и без друго си е на майната си.И само на мен ли ми се струва че ДИЗЕЛА е с 10-15 ст. по-скъп от Бензина?????Такова нещо не бех виждал
                    Fiat Bravo 1.9 JTD

                    Коментар


                      #11
                      Така е дизела в момента е по-скъм Днес заредих на ЛукОйл дизел:1.97лв , а бензина е 1.91лв.
                      Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

                      Коментар


                        #12
                        Ех защо не като тук да се лее ей така.Зареждаш на воля и караш.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #13
                          Не ми се сипва рейсаджийска нафта иначе имам един познат мое по 1.20 лв да ми я намери ама знам че после ще берем ядове. Ехххх а тате като караше Рено 11 дизел верно опушваше всички на паркинга ама на времето за 5 лв или беха 500 тогава не си спомням си вземаше по една 20 литрова туба нафта и си фучеше 1 месец а сега кво 1.97 за кило нафта
                          Fiat Bravo 1.9 JTD

                          Коментар


                            #14
                            Карай с олио от МАК доналдс тогава.
                            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                            Коментар


                              #15
                              Adrenalin написа:
                              Не ми се сипва рейсаджийска нафта иначе имам един познат мое по 1.20 лв да ми я намери ама знам че после ще берем ядове. Ехххх а тате като караше Рено 11 дизел верно опушваше всички на паркинга ама на времето за 5 лв или беха 500 тогава не си спомням си вземаше по една 20 литрова туба нафта и си фучеше 1 месец а сега кво 1.97 за кило нафта
                              не се оплаквай :D колата ти е доста икономична все пак
                              2015 Renault Megane Expression GT
                              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                              Всичко за FIAT Bravo 2007

                              Коментар

                              Working...
                              X