Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За Пунто I 1.7 TD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Странно при скорост от 120км по магистрала това пунто изгори 6,2/100
    Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

    Коментар


      #32
      Малко по темата и малко off....Чудя се как ги правите тези изчисления колко ви гори. Питам защото аз се затруднявам. Като седна да засичам и смятам се получават все различни неща. От което съдя, че е много относително. Ако взема разстоянието София-Булгас с средна скорост 120км/ч, което означава че съм карал като откачен - какъв ли ще ми е разхода. Предполагам, че може и 8 да мине. Вече повече от година карам колата от подписа и мога да кажа че разхода извън града е доста приличен. Движи се между 5л. - 6л. на 100км. в зависимост от карането. Добро впечатление пи прави, че климатика не вдига особено разхода и ако се държи колата в по високи обороти при превключване на скоростите не се тормози особено. Верно губи пъргавина но съм доволен. Нещата които ме дразнят в Пунтото са твърдото окачване(много ме нерви тропането, дори най-малката неравност все едно влизам в кратер) и ламарината тънка като вестник. Това за ламарината е направо... Като си погледна вратите под определен ъгъл и виждам как са осеяни с вдлъбнатини.
      Fiat Punto 1.7TD

      Коментар


        #33
        nanio написа:
        Странно при скорост от 120км по магистрала това пунто изгори 6,2/100
        Не е кой знае колко много колега - причините може да са най-обикновени - климатик, отворени прозорци, насрещен вятър, лоша нафта. Зависи и по кой участък на магистралата си карала - ако е имало дълги изкачвания и прочие.
        Сега: Пунто 1,7 ТД ЕЛХ
        Преди: Браво 1,6 16в SX

        Коментар

        Working...
        X