Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Двигател за Пунто 1.7ТД ELX

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Двигател за Пунто 1.7ТД ELX

    Здравейте. През месец март си купих едно прекрасно Пунто 1.7ТД ELX 1996г. Вървеше чудесно и нямах никакви оплаквания. За съжаление на връщане от Благоевград успях да го прегрея и то изгасна завинаги . Многознаещи монтьори ми казаха, че съм "скапала" двигателя и за да ми го оправят ми искат минимум 1500 лева. Посъветваха ме да си потърся нов двигател. Моля помогнете като ми кажете от къде и дали си струва да купувам нов двигател или въобще какво да направя. Много ми е мъчно....това ми е първата кола

    #2
    Всичко зависи до каква степен е скапан двигателя. Ако е стояла 5-10 мин. в червения сектор няма проблем (все пак зависи де) ще се сменят няколко скъпи части и ще се шлайфа главата и колицата пак ще си върви, даже по-добре от преди :D

    Коментар


      #3
      Ем де да знам да се уреди да се види на място от някой от нашите майстори от форума поне няма да я излъжат ,а ще си и кажат за нов двигател ли е или може се оправи работата
      Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
      Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
      Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

      Коментар


        #4
        А би ли ми казал към кои майстор от форума да се обърна и въобще ако някой майстор прочете съобщението нека ми пише моля за да се разбрем.И въобще въпроса ми е кое е по-рнтабилно - да дам пари да се оправи или да се мъча да я продам така....Мерси

        Коментар


          #5
          Така попамет колегата НСО питай го на лично дали може или най-малкото да ти препоръча друг някой....
          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

          Коментар


            #6
            Ако не се оправиш с майстора да знаеш че имам двигател 1.7 TD
            Punto 1.4 GT 94г.

            Коментар


              #7
              и за колко би ми го дал евентуално........

              Коментар

              Working...
              X