Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съединител MAREA 1.9 TD100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съединител MAREA 1.9 TD100

    Въпрос към запознатите. Наистина ли се сменя толкова трудно съединител на тази кола, колкото твърдят майсторите? Какво трябва да се свали за да може да се смени?
    FIAT MAREA 1.9 TD 100 HLX

    #2
    на моята кола, като я взех, беше сменен, ще попитам колко му е излезло и ще пиша браво е, но предполагам е същото...
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #3
      интересно въпросче и мен ме заинтригува....
      Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
      Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
      Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

      Коментар


        #4
        Тази тема я коментирахме http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...8%F2%E5%EBЗа пореден път подценявате това, което съм събрал като важна тема - "По-важното от раздел Дизели".Имам препратка и в подписа си.

        Коментар


          #5
          Doofiat, напълно одобрявам забележката ти! Едни и същи теми се повтарят, завтарят до втръсване през седмица-две.Никой не си прави труда да работи с търсачката! На уважаемите колеги само ще кажа, че тя не хапе и боде!В други форуми модераторите директно трият без да се замислят такива повтаращи и завтарящи се теми.Колеги, форума не е с неограничени възможности, моля Ви ползвайте "търсачката"!http://forum.fiat-bg.org/search.php?mode=results1.Натисни линка по-горе; 2.Напиши в полето каквото те интересува; 3.Натисни "ЕNTER"; 4.Чети.
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #6
            Е колегата е от новите 30 мнения ,а пък аз с дизели покрай баща ми колата ми стана интересно...
            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

            Коментар


              #7
              Колега, приемам забележката до някъде. Когато колата ти е в сервиз и майстора ти каже, че му трябват два дни и не било толкова лесно колкото на OPEL, не ти е много до търсачка. Давайте го по - спокойно и ние сме виждали компютри. Благодаря все пак за линка. Все пак ще споделя какво стана. Комплект - АП от хит-ко ~ 200 с доставка до Варна.Труд - 160лв.2л. масло скоростна кутия - 34лв..Резултата е, че колата върви много по - добре и не загрява както преди смяната. Проблема със загряването се появяваше най - често на пуснат климатик в баир.
              FIAT MAREA 1.9 TD 100 HLX

              Коментар

              Working...
              X