Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

максимална скорост на Браво 1.9 TD75

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    максимална скорост на Браво 1.9 TD75

    Приятели здравейте)искам да питам колко ви е максималната скорост на Браво 1.9 TD75 в4ера за сефте я напунах по магистралата братлета пове4е от 150 не отлепи какув е проблема или токова си вдига досега съм имал Алфа Ромео 2.5 TDI и си вдигаще 240

    #2
    Re: максимална скорост на Браво 1.9 TD75

    Scar_face написа:
    Алфа Ромео 2.5 TDI
    Такъв двигател НЯМА! Виж JTD съм съгласен.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Re: максимална скорост на Браво 1.9 TD75

      kiro_of_the_day написа:
      Scar_face написа:
      Алфа Ромео 2.5 TDI
      Такъв двигател НЯМА! Виж JTD съм съгласен.
      И JTD също няма.А Алфа 2,5 TD има - и при 155, и при 164. Само дето не могат да вдигнат повече от 202 км/чМаксималната скорост на Браво 1.9 TD75 е 165 км/ч
      Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

      Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

      ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

      Коментар


        #4
        Наистина по каталог максималната скорост на този двигател е 167км/ч (поне така пише в книжката на моята).Аз лично максималната скорост която съм вдигал е 160, но тогава оборотите са към 4000, а на този двигател червената зона започва от 4500.Като цяло обаче достигането на тази скорост не беше никакъв проблем на равен участък на магистрала Тракия.
        FIAT Marea 1.9 / TD75 (11/96)
        FIAT Punto 1.9 / DS60 (06/99)

        Коментар


          #5


          Айде стига бре хора аз съм вдигал 185 с мойто браво и ги държи , гонихме се с един приятел на магистралата стара загора - пловдив само че и стрелката на дизела бая бързо слизаше 2 пъти съм е пробвал с тази скорост и си ги вдига Бравото ми е 1.9 ТД 75 който не вярва ще му покажа като си дойда в БГ

          Коментар


            #6
            Аз също имам 1.9тд 75 коня и сам вдигал 170км/ч можеше още но колата става нестабилна.Модификацията ми е sx нямам оборотомер и незнам колко оборота са.В книжката пише че максималната скорост е 165,но може и още.
            фиат брава 1.9тд 75к 1997г октомври

            Коментар


              #7
              Re:

              komshiqta написа:
              Айде стига бре хора аз съм вдигал 185 с мойто браво и ги държи , гонихме се с един приятел на магистралата стара загора - пловдив само че и стрелката на дизела бая бързо слизаше 2 пъти съм е пробвал с тази скорост и си ги вдига Бравото ми е 1.9 ТД 75 който не вярва ще му покажа като си дойда в БГ
              185км/ч по километраж.Реална скорост сигурно си е някъде около 165-170км/ч както си го дават.На Брава JTD малко трудно ги поддържа 185км/ч, особено като дойде нанагорнище.По километраж някъде към 200 вдига, но реално си е 185км/ч. Толкова си се води и по каталог.Не се притеснявай, завода няма да ти даде по-малко километри от колкото може реално да си вдигне колата.
              A20DTH ЖТД ама не баш
              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

              Коментар


                #8


                ами толкова си е защото и моя приятел ми каза че кара със толкова , пък и джантите са 15" и доколкото знам има някаква разлика понеже са с по голям радиус но това са само мои предположения , не съм много сигурен понеже не съм отличник по математика , а по каталог бравото е с 14"-ки

                Коментар

                Working...
                X