Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Както бях казал някъде, "IN DIESEL VERITAS"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Както бях казал някъде, "IN DIESEL VERITAS"

    http://news.automedia.bg/read/2351.html
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    #2
    BMW 3.0d - може би най-добрия дизелов двигател в момента
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #3
      BEX---GT---TDi написа:
      BMW 3.0d - може би най-добрия дизелов двигател в момента
      Бе т’ва е 530,старо като мен и света!Па де дазнам, мое и ново да е?
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        май има предвид новия двигател 3.0 дет е би-турбо....
        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

        Коментар


          #5
          nasty написа:
          май има предвид новия двигател 3.0 дет е би-турбо....
          Да за този мотор говори , 3000 см3 DIESEL турбините се развъртат от 1100 оборота. Имах удоволствието да покарам такаво БМВ , дърпа почти колкото уното при високи обороти. Човека каза че давало разход в СФ от 10 до 14 нафта със включено A/C , говоря за Х5.Иначе дъртия и хитър немец може да кара старата петица която е чист дизел 6 цилиндров със роторна помпа на бош.Х5-цата е комън реил, и да не забравяме че има разлика между twin turbo и bi-turbo бат Слав кога ще взимаш новата печка ?
          Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
          IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
          1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
          2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

          Коментар


            #6
            еми не знам и аз за коя иде реч, аз говоря за новата 530д, 330д, един приятел има първата и му дава градско 8 - с климатроника....извън падала до 6, а как вървяла, не съм се возил още, но всички казват, че била луда
            A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
            e30 forever!

            Коментар


              #7
              На това новото БМВ тарикатите май са му сложили 2 турбини - една малка и една по- голяма. Малката се развърта на ниски обороти и дава мощност по- рано. Като се вдигнат оборотите достатъчно се включва голямата ... Това е то немския гении а "простите" италианци слагат 1 турбина с променлива геометрия на лопатите, която да работи във всички диапазони на двигателя

              Коментар


                #8
                morg написа:
                На това новото БМВ тарикатите май са му сложили 2 турбини - една малка и една по- голяма. Малката се развърта на ниски обороти и дава мощност по- рано. Като се вдигнат оборотите достатъчно се включва голямата ... Това е то немския гении а "простите" италианци слагат 1 турбина с променлива геометрия на лопатите, която да работи във всички диапазони на двигателя
                А бе май и наш’те се изтарикатиха! http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=16972
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар

                Working...
                X