Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Marea 1.9 JTD ??

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Marea 1.9 JTD ??

    Здравейте колеги, продадох стария Фиат и сега се чудя какво да си взема. Един приятел ми предложи нещо което ми хвана окото, но ме интересува дали всичко е ОК? Колата пак е Фиат и става дума за Fiat Marea 1.9 JTD 2002г. Има ли някви особенни проблеми как се държи двигателя каде са най-честите проблеми и дали 6500лв. си струва за такъв модел. А да и много ме интересува какво точно значи "JTD"? Мерси предварително.

    #2
    В грешка си колега, все-още няма такъв двигател на Фиат GTD. Виж ако имаш предвид JTD, да има.Абревеатурата значи JET TURBO DIESEL.Това е доста добър мотор с впръскване по технологията COMMON RAIL.Темата ще преместя в раздел "Дизели", предполагам,че колегите ще ти отговорят.И последно, буквичката G, мисля, че се спелува "ДЖИ", а буквичката "J" - "ДЖЕЙ". От тук често идват обърквациите, нали все е ДЖ,е да, ама не! Успех!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Ами ако е тази година наистина автомобила, няма проблеми и наистина е JTD, цената си е направо перфектна.И по-правилната абревиатура е uniJet Turbo Diesel.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #4
        BO написа:
        Ами ако е тази година наистина автомобила, няма проблеми и наистина е JTD, цената си е направо перфектна.И по-правилната абревиатура е uniJet Turbo Diesel.
        МultiJet Turbo Diesel на Фиат по друг начин ли се означават приятелю?
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #5
          uniJet Turbo Diesel multijet (JTDm)uni = unicaménte
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            Много йофтина таз кола бре 2002 г. 6500 лв., че и за Мареа

            Коментар


              #7
              Толкова е колеги, 2002г. Мареа даже я смъкнах на 5500лв защото десен заден стоп беше счупен и освен това на задната седалка имаше изгорено от цигара място, колата е на 110000км потвърдено при компютърната диагностика и съм много доволен за момента остава само да черпя семейството за новата кола и някои приятелчета, за вбъдеще ако има някви обаждания проблеми и така нататък ще задавам въпроси тук из форума. Мерси много за инфото колеги и успех.

              Коментар


                #8
                Xelios написа:
                Толкова е колеги, 2002г. Мареа даже я смъкнах на 5500лв.
                само си направи извода колко му е писнало на тоя от тая кола или колко е "префектна" че да ти свали 1000 лв от цената не ти ли се видя съмнително??
                Fiat Punto 2 1.9 Jtd HLX 2001 год. (inlove)
                Vw Golf III Cabrio 1.9 TDI 1996 год.

                http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146239

                Коментар


                  #9
                  Ашкулсум, 1000 лв. за един стоп А иначе цялата кола струва само 6500 лв.

                  Коментар


                    #10
                    По VIN номер излиза ли ,че е 2002 г.
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      #11
                      Софтуера е зареден в колата края на 2001г. а това че 1000лв смъкна беше щото явно на пича му трябваха кинти а колата определено не му трябваше тъй като заминава за Ирландия и там ще учи 4-5 години.

                      Коментар


                        #12
                        Xelios написа:
                        Софтуера е зареден в колата края на 2001г. а това че 1000лв смъкна беше щото явно на пича му трябваха кинти а колата определено не му трябваше тъй като заминава за Ирландия и там ще учи 4-5 години.
                        Аз си купих Мареа ТД100 1997 на 180 хил. км., за 4700 ... в много добро състояние, въпреки, че направих 2 последователни изръсвания от по около 400 лв. И сега едно трето е на път Ако колата си заслужава, късметлия си
                        Fiat Marea TD100, 1.9, 1997, седан

                        Коментар


                          #13
                          Xelios написа:
                          Толкова е колеги, 2002г. Мареа даже я смъкнах на 5500лв защото десен заден стоп беше счупен и освен това на задната седалка имаше изгорено от цигара място, колата е на 110000км потвърдено при компютърната диагностика и съм много доволен за момента остава само да черпя семейството за новата кола и някои приятелчета, за вбъдеще ако има някви обаждания проблеми и така нататък ще задавам въпроси тук из форума. Мерси много за инфото колеги и успех.
                          Човек, ти си ударил направо кьоравото! И в Италия или Германия не можеш да си намериш такава кола от ’02 година за тези пари! Честито!
                          1.4, 12V, 80к.с., ноем.'95, на газ

                          Коментар

                          Working...
                          X