Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT Palio Weekend 1.7TD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT Palio Weekend 1.7TD

    От скоро съм собственик на Palio Weekend 1.7TD.Не знаех, че има такъв модел преди да го видя, но...го купих.Търся информация за модела, но не намирам много.Моля, ако някой има мнения, лични впечатления или въобще информация да сподели.

    #2
    Страхотна количка, разкарвах се с едно такова по Коледа из Италия и Швейцария.Същотото моторче го вграждат и в Пунто-1.По време на "воайажа" ми се прояви като много икономичен, тих и приятен за слушане мотор.Имам ухо, защото почти 17-18 години карам само дизели.Питай нещо по-конкретно,което те интересува.
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Благодаря за отговора и хубавите думи за модела!А конкретните питания - като изчета темите!

      Коментар


        #4
        Колега и аз от около един месец съм собственик на същата колица и за сега проблеми нямам. Малко ме притесни високия разход но след като изчетох всичко писано по тази тема се оказа че си е съвсем нормален ( около 8л на 100 градско и 5.5 извън градско) с включен климатик с около литър отгоре. Това с нормално каране 90 - 110км. С по - голяма скорост разхода скача драстично а и шумът в купето се усилва. Това което ми прави впечатление е че е малко тромава но го отдавам на тежичкото купе. Единственото нещо което не ми харесва е, че няма ABS но въпреки това спира много добре.
        '98 Palio Weekend TD70

        Коментар


          #5
          ... такааааааа!Взимам значи за подмяна ангренажния ремък с двете ролки, трите филтъра и за чиста съвест 4 литра промивно масло за двигателя. В сервиза поисках освен горното, да сложат и антифриз в охладителната система както и ново масло естествено... до тук добре... след около час ми звънят от сервиза, че след като сипали антифриза текнал водния радиатор а предния десен тампон на двигателя е скъсан... "донеси ги и да сглобяваме"... няма проблем мисля си - ей къде е "Стамболийски" 155 ... да да ама не... след едночасово въртене по телефоните се оказа че точно такъв радиатор не в София - в България няма... а август месец - италянците дружно почиват... айде радиатора ще го кирилизираме за 120 лева с прочистването... но тампон от къде и как - помагайте моля!
          палио викенд 1,7 ТД

          Коментар


            #6
            Палиовод написа:
            ... такааааааа!Взимам значи за подмяна ангренажния ремък с двете ролки, трите филтъра и за чиста съвест 4 литра промивно масло за двигателя. В сервиза поисках освен горното, да сложат и антифриз в охладителната система както и ново масло естествено... до тук добре... след около час ми звънят от сервиза, че след като сипали антифриза текнал водния радиатор а предния десен тампон на двигателя е скъсан... "донеси ги и да сглобяваме"... няма проблем мисля си - ей къде е "Стамболийски" 155 ... да да ама не... след едночасово въртене по телефоните се оказа че точно такъв радиатор не в София - в България няма... а август месец - италянците дружно почиват... айде радиатора ще го кирилизираме за 120 лева с прочистването... но тампон от къде и как - помагайте моля!
            Прегледай тази тема и звъни по магазините написани там! http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=3510Имам радиатор, чисто нов,в кашон,за Пунто-II, 1.9 дизел но го продавам за 190лв, купен е за 230.Не знам дали ще стане, може да се провери.
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар

            Working...
            X