Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Махане на катализатор на Bravo JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Махане на катализатор на Bravo JTD

    Здравейте, на всички коли които до сега съм карал, съм махал катализторите и разликата във вървенето и разхода беше голяма. Как стои въпроса с махането на катализтора на JTD мотор? Побърква ли се нещо електрониката? Понеже, на една астра 99г. неможеше да се махне понеже беше с 2 ламби сонди, дали при този мотор има пречки от този сорт?
    Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

    #2
    Що ще го махаш бре Наньо, догодина ще ни изперкат с некакви данаци и тогава ще търсиш да го слагаш, но на какви цени.Ако няма сериозен технически проблем потрай.С махането на катализатора колата няма да литне.При дизелите не са на такъв принцип, че да спъват колата страшно!Твоя си работа преценявай сам.
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Повечето колеги, включително и аз не откриват разлика след демонатажа на катализатора... Така, че по-добре не го пипай.
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Колата си върви повече от добре, но просто това ми е "традиция" да си ги махам . Бях се засилил днес да го махам тоя катализатор, но човека от сервиза кара колата и каза че е добре. Качи я на газ анализатор и показа перфектни стойности. Засега го оставям.
        Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

        Коментар

        Working...
        X