Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тест Брава JTD - реален пример от вчера.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тест Брава JTD - реален пример от вчера.

    Колеги, тъй като много е интересно (поне за мен) какви трябва да са стойностите в реален работен режим, прилагам от практиката тест на JTD-то ми. Това е на загрял двигател и при свободен ход.Съжалявам за някой стойности, където се повтарят, но в бързината да снимам не съм видял какво е на екрана.
    Прикачени файлове
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Нестандартен подход,добре че си се сетил да го фотнеш.За мен също беше интересно...А да знаеш температурата на ДВГ-то от къде я взема ЕКУ-то(къде е разположен датчика)..

    Коментар


      #3
      Le Transporteur написа:
      Нестандартен подход,добре че си се сетил да го фотнеш.За мен също беше интересно...А да знаеш температурата на ДВГ-то от къде я взема ЕКУ-то(къде е разположен датчика)..
      Върху термостата.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #4
        Сори колега но снимката не се вижда..Имаш ли възможност да я качиш пак?
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #5
          tyson написа:
          Сори колега но снимката не се вижда..Имаш ли възможност да я качиш пак?
          Готово!
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            Re: Тест Брава JTD - реален пример от вчера.

            BO написа:
            Колеги, тъй като много е интересно (поне за мен) какви трябва да са стойностите в реален работен режим, прилагам от практиката тест на JTD-то ми. Това е на загрял двигател и при свободен ход.Съжалявам за някой стойности, където се повтарят, но в бързината да снимам не съм видял какво е на екрана.
            А къде я прави тая диагностика?
            Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
            Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

            Коментар


              #7
              офф:ком портовете ли се оказаха на края,че не сработват

              Коментар


                #8
                И аз днес ходих на стенд.Програмата беше ESI ако не се лъжа....интересува ме каква стойност ти показа за турбината?Да сравня просто.Мерси
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар

                Working...
                X