Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.9 JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 1.9 JTD

    здравейте на всичкирешил съм да си купувам FIAT Bravo 1. JTDможе ли някой да ми каже нещо повече че всичките ми познати ми казват че съм се побъркал

    #2
    Познатите са се побъркали, но ако събереш още някой лев за Стило мисля, че изобщо няма да съжаляваш
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #3
      JTD си е много читав двигател,само преди покупката го прегледай на диагностика, да си е читав
      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
      e30 forever!

      Коментар


        #4
        spark написа:
        Познатите са се побъркали, но ако събереш още някой лев за Стило мисля, че изобщо няма да съжаляваш
        Oще някой лев си е бая сума.JTD има за по 4000лв.,а стилото колко е според теб?

        Коментар


          #5
          JTD по 4000лв и още 4000 за ремонт
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #6
            Колеги JTD за 4000 бая трудно ще намерите. Повечето се въртят около 6000 +- 500лв. Ние имаме нашето Bravo от три седмици вече. Колата е добра. Задоволителна динамика, разхода засега го меря около 6 и малко градско (в София), като искам да поясня, че карам спокоино. @BobbyAАко имаш конкретни въпроси, питай Иначе поразгледай форума - има писано за JTD
            FIAT Bravo JTD GT '99

            Коментар


              #7
              един приятел си взе 2000г jtd за 5400лв,с малко забележки по боята

              Коментар


                #8
                Преди месец и аз се сдобих с 1.9JTD 1999 за 5000лв. Малко забележки по ламарините, проблем с хидравликата, който се оказа проблемче и празен климатроник. Много съм доволен от колата. Страхотен двигател. Няма да сбъркаш ако я вземеш.Поздрави!
                Fiat BRAVO 1.9JTD 105hp 1999
                182B4.000

                Коментар


                  #9
                  И аз да се включа с няколко думи.От скоро и ние сме собственици на Браво с такъв мотор.Да чукна на дърво досега никакви проблеми не е имало с колата.От както я взехме, само обслужването и наливам нафта.От разхода съм приятно изненадан, климатроника не го изключвам в тези жеги а разхода градско ми е ще кажа 7л/100 защото варира в зависимост от натискането .Мотора е много динамичен, бързо изтегля, има мощ.За цените си, мисля че е перфектен избор.И моята имаше козметични забележки, затова и цената и беше такава.Мога само да кажа, че няма да сгрешиш с този автомобил, още повече с този мотор.
                  "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                  ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                  Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                  Коментар


                    #10
                    Мотора е страхотен само много трябва да се внимава при избора му.... И все пак има един голям +, че при диагностика може да покаже реалните си километри :P Иначе е удоволствие да се кара Браво JTD :P ...а ако е и с чип

                    Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
                    Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
                    Добло 02' 1.9 D- ех
                    Добло 06' 1.3 Mjet -ех

                    Коментар


                      #11
                      Аз днес си купих Bravo JTD 08.1999г. за 5300 лева без абсолютно никакви забележки. Цената в автокъщата беше 5900, но след дълги преговори тип "нямам пари дори да заредя нафта" го даде за 5300 . Преди да го взема всеки вика то фиат боклук, но друго е като го видят хората който плюят по марката. Все пак "срамно" e VW GOLF 3 TDi 110к.с да падне от някакво си Фиатче Хем изглежда 200 пъти по добре, хем върви.
                      Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

                      Коментар


                        #12
                        Покажи снимки колега да му се порадваме и ние Честито и много безаварийни километри!
                        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                        Коментар


                          #13
                          Обещавам довечера да го снимам и кача
                          Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

                          Коментар


                            #14
                            колеги тоя мотор е перфектен. голфчета и други боклуци ги прескачам....а имаме само 105 понета :P

                            Коментар


                              #15
                              Bravo 1.9 JTD 105 коня е удоволстие да се кара. 140 на магистралата докато катериме, и като се натисне педала на газта, колата продължава да ускорява (или както казват тарикатчетата "Лепи за седалката баце"). Което за мен си е голям кеф де, като се сметне че съм минал през Шкода, и Мазда 323 85-та...... .
                              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
                              -------------------------------------
                              1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

                              Коментар

                              Working...
                              X