Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не пали

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не пали

    От скоро имам Фиат и вече започвам да си мисля че съм се набутал с него(не се обиждайте).И така когато колата е топла,като каже да не плаи колкото и да въртиш не става,обаче след 1-2 мин,пали само като и покажеш ключа,немога да разбера защо става така,от акомулатора не е,върти си съвсем спокойно и стартера е наред и четките и всичко .На някой не му ли се е случвало,колата е Фиат Мареа 1.9 тд 100к.с. 04.97 г.

    #2
    колега, виж тук, и по-точно мнението на doofiat края на темата - може би това дава отговор на въпроса ти :http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...%E0%EB%E8т.е., разпръсквач на "умна" дюза. не се отчайвай толкова бързо от фиатката :D !
    Тойота Приус

    Коментар


      #3
      ре

      Rayo blagodarq ti,pro4etoh dosta materiali i sled 3 dni sam na diagnostika da vidim kakvo 6te kaje laptopa Кирилицата!Nino

      Коментар


        #4
        Може най-вероятно да прави мизерия клапана на помпата.Когато не запали, виж дали отива напрежение до него.
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #5
          BO твойта Брава как пали? Щото мойта на 2 оборота - 2 оборота и полвина.Чудя се нормално ли е?
          Brava 1.9JTD

          Коментар


            #6
            Ivelin75 написа:
            BO твойта Брава как пали? Щото моята на 2 оборота - 2 оборота и половина.Чудя се нормално ли е?
            Да не спамиме много темата, защото не го обичам много това, но JTD-то пали на 2-3 оборота някъде, за разлика от TD-то, което ако е наред може да запали и от 1/3 оборот.Това се бях задълбочил по проблема и открих, че е нормално, защото най-малко му трябва оборот и половина - два, за да си провери датчиците по време на въртене и чак тогава отваря дюзите за впръскване.
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар

            Working...
            X