Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помпа Bosch

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помпа Bosch

    Някой знае ли къде могат да ми направят тест на помпата да ли е в ред. Така и така съм я свалил и си викам защо да не я тествам?Помпата е за 1.9JTD.Значи ще ми се да е на място, където действат бързо и качествено и няма да ми повредят, откраднат, подменят и т.н. помпичката.

    #2
    Сервиз "Супер Дизел" на Околовръстното над кв.Хладилника

    Коментар


      #3
      Ама на тия може ли да им се има доверие?А и помпата ще ми е свалена - тоест няма да има тест с "софтуер".

      Коментар


        #4
        1115 написа:
        Ама на тия може ли да им се има доверие?А и помпата ще ми е свалена - тоест няма да има тест с "софтуер".
        Аз съм с помпа "Лукас", но два пъти съм ходил при тях и винаги са се опитвали да ми помогнат с каквото могат.От Ауто Италия, Италсервиз и Александър Ауто са ме пращали при тях като е ставало дума за дизели.Имам им доверие.

        Коментар


          #5
          abe Иване ма си бунакцелта на тая помпа е да прави високо наляганеи ти трябва един манометър за да провериш налягането в рейкататова е "обща рейка" за бога :D

          Коментар


            #6
            hf hpe написа:
            abe Иване ма си бунакцелта на тая помпа е да прави високо наляганеи ти трябва един манометър за да провериш налягането в рейкататова е "обща рейка" за бога :D
            Абе то това е ясно - ама как да го направи като колата е на части?Ти поне си видял докъде съм стигнал.Освен това май налягането е по-голямо от мойте манометри .п.п. Събота или неделя си канен за - смяна на ролки, ангренажен ремък и сглобяване на мотора. Извинения не се приемат :D :D :D

            Коментар


              #7
              1115 написа:
              hf hpe написа:
              abe Иване ма си бунакцелта на тая помпа е да прави високо наляганеи ти трябва един манометър за да провериш налягането в рейкататова е "обща рейка" за бога :D
              Абе то това е ясно - ама как да го направи като колата е на части?Ти поне си видял докъде съм стигнал.Освен това май налягането е по-голямо от мойте манометри .п.п. Събота или неделя си канен за - смяна на ролки, амгренажен ремък и сглобяване на мотора. Извинения не се приемат :D :D :D
              аз амгренажен ремък незнам как се сменя

              Коментар


                #8
                hf hpe написа:
                аз амгренажен ремък незнам как се сменя
                А главни букви и точки как се слагат знаеш ли?

                Коментар


                  #9
                  1115 написа:
                  hf hpe написа:
                  аз амгренажен ремък незнам как се сменя
                  А главни букви и точки как се слагат знаеш ли?
                  Абе за главна буква в началото на изречението знам, за другтото Yellow_Flash_Colorz_PDT_14

                  Коментар


                    #10
                    hf hpe написа:
                    Абе то това е ясно - ама как да го направи като колата е на части?Ти поне си видял докъде съм стигнал.Освен това май налягането е по-голямо от мойте манометри .:D
                    Манометрите трябва да са до 1500 bar и за тестване на помпата си трябва стенд. Сега както е свалена е момента да се види.
                    FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

                    Коментар

                    Working...
                    X