Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава 1.9 JTD 105 - Ускорение-проблем!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    doofiat написа:
    Почистване на ДебитомерПреглеждайте темата ПО-ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "ДИЗЕЛИ" , която ъпдейтвал от време на време
    ММда, полезни са много тези линкове! Само дето аз така и не разбрах дали има доволни от почистване на дюзите, ама карай В скоро време (само нека на слънцето му мине лудоста) ще почистя и аз дебитомера и ще споделя дали има резултат.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #32
      Vladim написа:
      Само дето аз така и не разбрах дали има доволни от почистване на дюзите, ама карай
      Доволен съм, че видях с очите си на какво налягане работят и че не пикаят, а правят хубав насочен облак. Не съм доволен, вече писах, от последиците след проверката - теч на нафта от тапата на последната дюза, изтърване на компресия от единия цилиндър, разкривените тръбички. Майсторът хубаво ми казваше "Ще видиш, че им няма нищо, само дето ще ги сваляме".
      FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

      Коментар


        #33
        Gugev написа:
        Доволен съм, че видях с очите си на какво налягане работят и че не пикаят, а правят хубав насочен облак. Не съм доволен, вече писах, от последиците след проверката - теч на нафта от тапата на последната дюза, изтърване на компресия от единия цилиндър, разкривените тръбички. Майсторът хубаво ми казваше "Ще видиш, че им няма нищо, само дето ще ги сваляме".
        Сори за ОФФ-а, ама... пуши ли ти колата все пак?
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар

        Working...
        X