Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не ми свети таблото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не ми свети таблото

    Купих си Мареа 1.9 ТД 100Всичко това супер,наистина прекрсаен автомобил ама не ми свети арматурното табло,светват лампите за подгреви и тама другите и после изграсват всич1ките,дори и тва за коланите,не ми свети "крушката" като пусна фарките,немога да си зануля временния километраж,не ми показва външна температура,апак ина4е там панела с климатика и си свети.Каво да правя?

    #2
    да не си намалил осветлението на таблото от дясно на волана е и затова да не ти свети, а отляво ти е за регулирофката на фарофете с позиициики от 0 до 3.Виж там
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      nasty написа:
      да не си намалил осветлението на таблото от дясно на волана е и затова да не ти свети, а отляво ти е за регулирофката на фарофете с позиициики от 0 до 3.Виж там
      Не би трябвало това да е проблема. Крушките за фаровете и т.н. не се влиаят от осветеността на километража.

      Коментар


        #4
        мда знам и аз така бях бърсал таблото през деня и вечерта само километража ми светеше та и аз си бях помислил че са изгорели крушките на таблото което може да е станало при човека,само не знам тия крушки дали светят и за индикацията за фарове масло акумолатора и другите...
        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

        Коментар


          #5
          ре

          Не е от потенциометара нещо друго е ама утре ще я водя на чичо доктор да видим от какво е апак в най-лошия случаи друго тъабло и готово

          Коментар

          Working...
          X