Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

3.7л на 100км разход!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ами това А2 е все едно като чинкуеченто - дизел... колко да гори.

    Коментар


      #17
      //// написа:
      Ами това А2 е все едно като чинкуеченто - дизел... колко да гори.
      2.7л/100.
      FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

      Коментар


        #18
        stef написа:
        georgid написа:
        1.2 дизел колко трябва да гори Като спреш на светофар колата гасне,а като и дадеш газ все едно си е била запалена.Апък може и да я видите в каталог ауто ру
        Расход топливаСмешанный цикл (л) 2.9Загородный цикл (л) 3.6Городской цикл (л) 5.7това са данните от каталог ауто ру за въпросното ауди
        Tия горните незнам от къде си ги измисли Расход топлива на шоссе 2.7 л/100км Расход топлива в городе 3.6 л/100км Расход топлива Смешанный цикл 2.99 л/100км
        A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
        Punto Sporting 1.9JTD 2003
        ex. Fiat Marea TD100 1998

        Коментар


          #19
          Да не си гледал за 1,4 тди ?
          A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
          Punto Sporting 1.9JTD 2003
          ex. Fiat Marea TD100 1998

          Коментар


            #20
            Абе незнам какво се лъжете ама аз Мареата немога да я сваля под 8 градско.Какво ме интересува някакво ауди дето с тоя разход на гориво трябва да се съобразявам на каде духа вятара и да тръгвам само и единствено в другата посока!
            >>JDM<<

            Коментар


              #21
              rollin написа:
              Абе незнам какво се лъжете ама аз Мареата немога да я сваля под 8 градско.Какво ме интересува някакво ауди дето с тоя разход на гориво трябва да се съобразявам на каде духа вятара и да тръгвам само и единствено в другата посока!
              1.4 ТДИ е 75 к.с. Мога веднага да ти кажа, че това върви като бясно. На брат ми едната му кола е това, така че говоря от личен опит.Градско гори 4/100, извън - не знам.
              Ex Fiat 126P
              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
              Alfa Romeo 147 1.6 TS
              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

              Коментар


                #22
                Абе незнам как става този разход на JTD - все пак и ние караме подобни.......Според мен има грешка при зареждането (отчитането ). Друго не ми иде на ум.

                Коментар


                  #23
                  1115 написа:
                  Абе незнам как става този разход на JTD - все пак и ние караме подобни.......Според мен има грешка при зареждането (отчитането ). Друго не ми иде на ум.
                  Абсолютно съм съгласен с теб.

                  Коментар


                    #24
                    Градско - 7.2, извънградско 5.0.
                    Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
                    www.fiat-bg.org/forum

                    Коментар


                      #25
                      1115 написа:
                      Абе незнам как става този разход на JTD - все пак и ние караме подобни.......Според мен има грешка при зареждането (отчитането ). Друго не ми иде на ум.
                      Ами описал съм колко километра съм минал и колко дозаредих.Е вярно има един вариант - ако колонката слага повече от колкото показва, но според мен това в България е невъзможно. До сега не бях писал в моята тема тук, защото се изложиха доста мнения, които не са свързани въобще с темата ама ... След вчерашния ден имам малко може би промени леко относно показанията.Замервах колата с ГПС. При 90км/ч има отклонение с 4 км/ч, което прави около 5%. Съответно ако трябва да сме най точни този разход го завишавам с 5% реално, заради изминатите по-малко с 5% километри и получавам 3.9л/100кмТака, че мисля измерването ми става възможно най-точно.Цифрите съм ги поместил още с откриването на темата, пък който може да смята по-добре нека заповяда.
                      A20DTH ЖТД ама не баш
                      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                      Коментар


                        #26
                        И още малко толеранс от измерванията си го докарал на 4л, този радход нещо те учудва или? Нещо не виждам сензацията! Караш при почти "идеални" условия за извънградско. Да ти кажа ли и аз една /почти сензация/? При градско - Софийско каране - разход 5.2 л/ 100км... при извънградско го докарвам до 7.5.Това е пак извън "твоята" тема. Какво трябва да пишем подскажи =>А иначе -
                        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                        Коментар

                        Working...
                        X