Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

налягане на дюзите тд100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    налягане на дюзите тд100

    някой знае ли при какво налягане работят дюзите на тд 100.Системата е Лукас.

    #2
    Re: налягане на дюзите тд100

    javor68 написа:
    някой знае ли при какво налягане работят дюзите на тд 100.Системата е Лукас.
    Свали си ремонтния "мануал" от тук:http://www.fiat-bg.org/Downloads/Books/Предполагам, че го има.
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Предстои ми преглед на дюзи и в АUTODATA дават стойности за нови дюзи:143-150bar, а за използвани 138-150bar.
      FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

      Коментар


        #4
        Gugev написа:
        Предстои ми преглед на дюзи и в АUTODATA дават стойности за нови дюзи:143-150bar, а за използвани 138-150bar.
        Нали в понеделник щеше да ги краш ? Аз мислех че вече си я закарал
        A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
        Punto Sporting 1.9JTD 2003
        ex. Fiat Marea TD100 1998

        Коментар


          #5
          georgid написа:
          Gugev написа:
          Предстои ми преглед на дюзи и в АUTODATA дават стойности за нови дюзи:143-150bar, а за използвани 138-150bar.
          Нали в понеделник щеше да ги краш ? Аз мислех че вече си я закарал
          А бе Жорка, Безгрижник такъв ,нали ти писах че през седмицата ще ставам Софиянец. Аз си мислих, че вече си ме изпреварил, та да ми отвориш очите . Дай на лични да се разберем кога ще отидем заедно, та майстора да има по-голяма клиентела
          FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

          Коментар


            #6
            казват че на дюзите пишело налягането но аз исках да знам все пак и благодаря за инфото

            Коментар


              #7
              Гугев аз мойте не ги барам Колата върви много добре и разхода извън града от 4,5л/100км който ми дава я прави уникат във форума А и съм решил накрая на лятото да я махам и да си взимам Алфа Ромео 166 2,4 ЖТД 136 коня,писна ми да се занимавам с тоя гурелив фиат.Ще ставам дон Курлеоне
              A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
              Punto Sporting 1.9JTD 2003
              ex. Fiat Marea TD100 1998

              Коментар


                #8
                един такъв въпрос имам-свалих си ремонтния "manual",обаче как да стартирам програмата като ми иска диск.

                Коментар


                  #9
                  има една икона на интерет експлорер пусни я от там
                  A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
                  Punto Sporting 1.9JTD 2003
                  ex. Fiat Marea TD100 1998

                  Коментар


                    #10
                    благодаря ти успях.Интересното е че там дават един вид разпръсквачи като номер а мойте се различават с някоя и друга цифра.

                    Коментар


                      #11
                      georgid написа:
                      Гугев аз мойте не ги барам Колата върви много добре и разхода извън града от 4,5л/100км който ми дава я прави уникат във форума А и съм решил накрая на лятото да я махам и да си взимам Алфа Ромео 166 2,4 ЖТД 136 коня,писна ми да се занимавам с тоя гурелив фиат.Ще ставам дон Курлеоне
                      С тоя разход, май а нещо, ще ти бием табани и в други форуми няма да ти повярват, с 90 по инерция с вятъра ли я караш Такива "уникати" не са за продаване. Какво си се засилил към 2.4 JTD и там ли очакваш уникален разход
                      FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

                      Коментар


                        #12
                        Не ме интересува толкова разхода при положение че не съм дал до сега и 1 лев за нафта.А разхода ми е толкова вервай ми мога да то го докажа ако си навит да сложим по 100лв А 166 е със 6 скорости, такава кола ми трябва на мен за бъзрзо и икономично предвижване на големи разтояния,а и е по удобна от мареята.Бих си взел А6 но вече съм страстен привърженик на италиански автомобили
                        A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
                        Punto Sporting 1.9JTD 2003
                        ex. Fiat Marea TD100 1998

                        Коментар


                          #13
                          georgid написа:
                          Не ме интересува толкова разхода при положение че не съм дал до сега и 1 лев за нафта.А разхода ми е толкова вервай ми мога да то го докажа ако си навит да сложим по 100лв А 166 е със 6 скорости, такава кола ми трябва на мен за бъзрзо и икономично предвижване на големи разтояния,а и е по удобна от мареята.Бих си взел А6 но вече съм страстен привърженик на италиански автомобили
                          Абе Жорка, дай да се разберем, на това му казват нулев разход - 0/100 и аз съм го постигал :D . Ти ела да видим дюзите на "уникатите", да има една кола да ходи за нови дюзи. Пък после ще видим тия 100лв къде ще ги слагаме, ако вече не сме ги сложили по магазините И да не ни се скарат с тия наши глупости, дай да минем на лични.
                          FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

                          Коментар


                            #14
                            Вече втори път ми се случва за две седмици, Бравата да прекъсва след запалване. Форсирам и пак не се оправя. Иначе пък дърпа уж колата, но какво става не мога да разбера. Обяснявам си го с разпръсквач, но дали

                            Коментар


                              #15
                              doofiat написа:
                              Вече втори път ми се случва за две седмици, Бравата да прекъсва след запалване. Форсирам и пак не се оправя. Иначе пък дърпа уж колата, но какво става не мога да разбера. Обяснявам си го с разпръсквач, но дали
                              Въздух ако питаш мен.Ако е разпръсквач няма да спре да прекъсва
                              A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
                              Punto Sporting 1.9JTD 2003
                              ex. Fiat Marea TD100 1998

                              Коментар

                              Working...
                              X