Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катализатор на Дизел?!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Катализатор на Дизел?!?

    Колеги тези в общината са пълни кретени...сложили едни жени дето от коли хабер си нямат.Как да докажа в общината че Браво 1.9D има катализатор? Искат ми документ!Освен това чаплата там разправя, че трябвало да го пише на големия талон.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    #2
    Хайде кажете поне това нещо катализатор има ли?На някой да му се е случвало да мине през такива перипети?
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Diesel + katalisator = more money

      Коментар


        #4
        Моята имаше, но го свалих. Залегни отдолу и ще разбереш дали има! Консултирай се със сервизните ръководства в download секцията. Там съм виждал схеми на целите ауспухови системи-от двуцевката-та до последното гърне. Между другото моята Брава в момента е с три гърнета! Като си имаше и катализатор бяха 4! Yellow_Flash_Colorz_PDT_30
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          На пръв поглед няма. Проблема е по-скоро с документите. За сега съм решил че ще се удостоверява в сервиз с допълнителен преглед.Много странно - в ЕПЕР няма никакви дизели.Търся наредба или нещо, според което на дизелите не се слагат катализатори, но се водят с такива.Поне ми казаха че имало такова нещо.
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар

          Working...
          X