Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде правят дигностика на дизел?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде правят дигностика на дизел?

    Колеги, къде да направя диагностика на компа?Търсих GSM-a на Бобо, но не го открих.

    #2
    Re: Къде правят дигностика на дизел?

    doofiat написа:
    Колеги, къде да направя диагностика на компа?Търсих GSM-a на Бобо, но не го открих.
    Аз само на супер дизел съм ходил и нещо не съм доволен! Смисъл доволен съм че ми казаха че всичко е ок , ама освен това нищо друго не ми казаха!! АА и дай 30лв също ми казаха!
    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

    Коментар


      #3
      0888232484 - Бобо :D Взе ми само 20 лв, 2 пъти закача колата на компа, изчисти ми грешките, прави й тестове, оправи ми термостата и въобще звънкай му веднага! :D
      Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
      www.fiat-bg.org/forum

      Коментар


        #4
        Blue написа:
        0888232484 - Бобо :D Взе ми само 20 лв, 2 пъти закача колата на компа, изчисти ми грешките, прави й тестове, оправи ми термостата и въобще звънкай му веднага! :D
        Къде се намира тоя Бобо?
        Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
        Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

        Коментар


          #5
          Аз ходих в Лозенец, на ъгъла на "Персенк" и "Трепетлика". :D Но му звънни да се уговорите кога и къде.
          Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
          www.fiat-bg.org/forum

          Коментар


            #6
            Звъннах на Бобо току що, но не прави диагностика на ТД.П.С. Nino, rustson, Бобо беше категоричен, че компа е върза с помпата.

            Коментар


              #7
              Къде да я карам, колеги? Тая вечер уж ще я взема и после????

              Коментар


                #8
                doofiat написа:
                Къде да я карам, колеги? Тая вечер уж ще я взема и после????
                Ама ти ни направи разногледи с тези две теми,аз ти пиша в едната ти ми отговаряш в другата!За трети път пиша...и погледни другата тема, ОБАДИ СЕ НА ЯВОР ВЪВ ВАНТОТРЕЙД!
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар


                  #9
                  Аз имам човек в Супер - дизел, но доколкото разбрах си с Лукас система.Има един сервиз в Люлин на бул. Европа, Марти (mme) беше много доволен от тях, занимават се с инжекции, пишеше и "Cоммон раил".. що не му пишеш да го питаш, чак на мен ми е гадно като гледам какви проблеми имаш...
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                  Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                  Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                  http://forum.fiat-bg.org

                  Коментар


                    #10
                    zgabrovski написа:
                    Аз имам човек в Супер - дизел, но доколкото разбрах си с Лукас система.Има един сервиз в Люлин на бул. Европа, Марти (mme) беше много доволен от тях, занимават се с инжекции, пишеше и "Cоммон раил".. що не му пишеш да го питаш, чак на мен ми е гадно като гледам какви проблеми имаш...
                    Благодаря ти! В този сервиз, където mme е ходил и аз съм ходил и го знам къде е, но не съм на 100%, че правят диагностика на ТД-то ми.Nino, сори, че съм те направил разноглед.Явор не го познавам.

                    Коментар


                      #11
                      Ще се запознаете, звънни му.
                      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                      Коментар


                        #12
                        Nino написа:
                        Ще се запознаете, звънни му.
                        Звъннах на Явор и ще се чуем довечера. Можел да направи нещо по въпроса.

                        Коментар

                        Working...
                        X