Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

въпрос относно fiat punto 1.7 td

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    въпрос относно fiat punto 1.7 td

    Предстои ми закопуване на фиат пунто.Даже вече е и мое защото оставих и капаро.Фиата е 1997 г 1.7тд 66 кс .Кола точно каквато ми е необходима.От авто къщата от която я копувам ми казаха чe разхода не е повече от 6 на 100 градско.Това вярно ли е .Ако е вярно наистина много се радвам.Гарантират ми че е на 103 хиляди реални километри.До колко горе доло километри ще издържи двигатела.Благодаря.Въпросите относно закОпуването на дизелов Фиат Пунто се поставят в раздела за "Дизели", има доста колеги които ще отговорят.Желателно е също преди да се пише, да се прочетат правилата на форума.Уверявам те, че няма да отнеме много време, но ще спести бъдещи намеси на модераторите!Nino

    #2
    Re: въпрос относно fiat punto 1.7 td

    cjboland написа:
    Предстои ми закопуване на фиат пунто.Даже вече е и мое защото оставих и капаро.Фиата е 1997 г 1.7тд 66 кс .Кола точно каквато ми е необходима.От авто къщата от която я копувам ми казаха чe разхода не е повече от 6 на 100 градско.Това вярно ли е .Ако е вярно наистина много се радвам.Гарантират ми че е на 103 хиляди реални километри.До колко горе доло километри ще издържи двигатела.Благодаря.
    Ами лично да ти кажа, разхода ще ти е по-голям, споко нормално си е.А за километрите, зависи, може и да са реални - 1% а и може да не са реални - 99%Не го гледай на колко километра е въобще, важното колата да е гледана, пък останалото се прави.А до колко ще кара двигатела - никой не знае може и 1000 км да изкара а може и още 200-300 хиляди спокойно, това си зависи вече изцяло от тебУспех с количката и вече си "заразен", ще видиш
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      Re: въпрос относно fiat punto 1.7 td

      cjboland написа:
      Предстои ми закопуване на фиат пунто.Даже вече е и мое защото оставих и капаро.Фиата е 1997 г 1.7тд 66 кс .Кола точно каквато ми е необходима.От авто къщата от която я копувам ми казаха чe разхода не е повече от 6 на 100 градско.Това вярно ли е .Ако е вярно наистина много се радвам.Гарантират ми че е на 103 хиляди реални километри.До колко горе доло километри ще издържи двигатела.Благодаря.
      нямам наблюдения точно върху този автомабил но турбо кола със 6 градско според мен е нереално а това че е на 103 хил просто ми се струва смешно но ...... дано да е в добро състояние ако е гледана и на 300 да е не е толкова фатално дано да имаш късмет защото при купуването на кола втора употреба основно той е нужен, успех
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #4
        Колата ми я дават за 3300 лева. Няма никакви екстри нито ел стъкла ,нито климатик ,нито централно само кадето има серво на волана.Заслужава ли си 3300.

        Коментар


          #5
          Колега, писането си оправи!!!Иначе едва ли някой ще вземе решението вместо теб. Просто си прецени ти. Ако ти се стои на жегата през лятото и за да се охладиш използваш ръчка вместо копче, за да свалиш стъклото, но от вътре ти е готино въпреки всичко, защото ти се върти леко геврека и виждаш смисъл да караш дизелче, значи това е автомобилът за теб и за джоба ти.

          Коментар


            #6
            Определено цената е добра. Може да се разходиш из форума за отзиви.Виж я дали не е удряна яко, коша гледай дали е правен. Тези коли не гният, но ако е удряна...сещаш се.По принцип количката си вози твърдо, но е удобна, набира добре, разхода и за такъв двигател е отличен!6 на 100 можеш да постигнеш ако си от малък град, не и в София. Като я вземеш, карай я с хубаво масло и консумативи и ще се влюбиш в колата! На тази кола е пределно евтина поддръжката. В Раздел Сервизи/ Магазини ще видиш къде ходим за консумативите.До сега не към виждал Пунто без предни ел. стъкла. Да не си се объркал нещо?
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              3300лв. за кола без никакви екстри не бих дал никога Аз моята я купих миналата година за 4000лв. без ДДС, защото е на инвалид, но пък сега ДДС не се плаща когато се купува от физическо лице Пунто-то ми е 1999г. с клима, ел.пакет, лети джанти, серво, халогени, ориг. прагове и т.н. На 160 000 км бе когато я купих и съм склонен да вярвам, защото колата изглежда много запазена и гледана, а и средно х 25 000 на година ако е правила, което е нормално, километража няма да показва повече от това Сега жена ми минава средно 600км на месец, което е нищо :D Аз лично не вярвам 10г. дизелова кола да е на 100 000 км Разхода градско в София на 6/100 никога няма да ти падне, защото самата кола я дават 8.1/100 (за 70TD) градско по книжка с истинска нафта Моето виждаш колко харчи :DВече си дал капаро, така че ЧЕСТИТО :D Ако нещо стане не е скъпа за подръжка
              http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
              Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
              FIAT Punto 02' 1.9 JTD
              FIAT Punto 99' 1.7 TD

              Коментар


                #8
                Re: въпрос относно fiat punto 1.7 td

                cjboland написа:
                Предстои ми закопуване на фиат пунто.Даже вече е и мое защото оставих и капаро.Фиата е 1997 г 1.7тд 66 кс .Кола точно каквато ми е необходима.От авто къщата от която я копувам ми казаха чe разхода не е повече от 6 на 100 градско.Това вярно ли е .Ако е вярно наистина много се радвам.Гарантират ми че е на 103 хиляди реални километри.До колко горе доло километри ще издържи двигатела.Благодаря.Въпросите относно закОпуването на дизелов Фиат Пунто се поставят в раздела за "Дизели", има доста колеги които ще отговорят.Желателно е също преди да се пише, да се прочетат правилата на форума.Уверявам те, че няма да отнеме много време, но ще спести бъдещи намеси на модераторите!Nino
                Двигателя е с много голям ресурс, така, че ако е на тези километри / което не го приемам на сериозно / има много, много търкаляне още! Да честитим ли вече или още не?!

                Коментар


                  #9
                  Благодаря ви До 18.30 на 19.03 ще мисля , но най вероятно ще се откажа от нея и щ е взема едно което е 99г. на бензин.Разкандардисахте ме вие от форума и други мои познати да не я взимам защото разхода не и бил изобщо малък.Аз си мислех , че харчи не повече от 6 на сто градско ама явно съм се заблудил.По добре да дам повече пари и да си взема бензинова която ще харчи пак толкова и е с повече екстри от колкото тая без никакви екстри.

                  Коментар


                    #10
                    cjboland написа:
                    Благодаря ви До 18.30 на 19.03 ще мисля , но най вероятно ще се откажа от нея и щ е взема едно което е 99г. на бензин.Разкандардисахте ме вие от форума и други мои познати да не я взимам защото разхода не и бил изобщо малък.Аз си мислех , че харчи не повече от 6 на сто градско ама явно съм се заблудил.По добре да дам повече пари и да си взема бензинова която ще харчи пак толкова и е с повече екстри от колкото тая без никакви екстри.
                    Винаги купувай по-новото, дори да харчи повече Хората са казали: Хвали старото, карай новото
                    http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                    Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                    FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                    FIAT Punto 99' 1.7 TD

                    Коментар

                    Working...
                    X