Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

PUNTO JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    PUNTO JTD

    абе пичове тарся някои с съштия модел да разменим някои друга приказка за модела!!! PUNTO 1,9 JTD 2000g. с 3 врати. какво мислите а???
    Прикачени файлове

    #2
    Re: PUNTO JTD

    kaika написа:
    абе пичове тарся някои с съштия модел да разменим някои друга приказка за модела!!! PUNTO 1,9 JTD 2000g. с 3 врати. какво мислите а???
    Интересен и все-още много рядка версия, да се надяваме, че ще го видим в събота на срещата в барчето " Хармония" на Трите вятъра!

    Коментар


      #3
      Градски, правописа!!!!!!

      Коментар


        #4
        m/u drugoto kolko e moshten tozi dvg?
        "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
        (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

        Коментар


          #5
          Ако беше попитал на кирилица, щях да ти кажа, че трябва да е 80к.с.

          Коментар


            #6
            blagodaria ti che mi otgovori, vapreki latinicata mi.p.s. vinagi pisha na kirilica! (osven v sluchaite, kogato ima force majorni obstoiatelstva )
            "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
            (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

            Коментар


              #7
              charlie написа:
              blagodaria ti che mi otgovori, vapreki latinicata mi.p.s. vinagi pisha na kirilica! (osven v sluchaite, kogato ima force majorni obstoiatelstva )
              Явно имаш нещо много по-важно, но не и форума. Предполагам, че и к.с. не са важни в такива форсмажорни моменти.

              Коментар


                #8
                абе immortal още немога да свикна с това писане на компа още си карам като на US и затова става така с правописа!!! поне се старая заради форума)) иначе ще гледам да дойда в събота на срещата,нали беше от 10,00???

                Коментар


                  #9
                  Аз съм с такова.Отскоро.Ми добра е колата.Имам две изгорели свещи,но си пали и без тях.Иначе тоя голям двигател добре друса купето на празен ход.Доста е спънат,в сравнение със 105-те к.с. но това явно е с цел-при 130км по магистрала гори малко под 5 на сто.Всъщност само за това взехме дизел-Капата ми бърка яко откъм голиво.Вътре пластмасите не тропат,което не може да се каже на баща ми за БРАВАТА.Иначе както си забелязал,вътре е пълно с евтини пластмаси.За толкова пари-толкова дават.Аз съм доволен.
                  FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

                  Коментар


                    #10
                    дано да нямаме проблеми с машината, нали така tinalex

                    Коментар


                      #11
                      Дай боже всекиму.Успех и не давай на майсторите да я пипат без основателна причина.
                      FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

                      Коментар


                        #12
                        tinalex написа:
                        Дай боже всекиму.Успех и не давай на майсторите да я пипат без основателна причина.

                        Коментар


                          #13
                          tinalex написа:
                          не давай на майсторите да я пипат без основателна причина.
                          Това е едно от най-важните неща, ако искаш колата да си остане читава Кола се плаши не от каране, а от пишман-майстори Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                          1.4, 12V, 80к.с., ноем.'95, на газ

                          Коментар

                          Working...
                          X