Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с Fiat Marea 1.9JTD 105

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с Fiat Marea 1.9JTD 105

    Някой може ли да ми каже опасна ли е тази сигнализация на таблото.Няма разлика в работата на двигателя но все пак е аларма.Колега, тъй като темата се дублира, моля те прочети какво са ти писали колегите тук.По-късно тази ще я изтрия.В момента я заключвам за да не се бърка. Уверявам те, в бъдеще наистина няма смисъл да пускаш две теми еднакви по съдържание, но различни по форма/заглавие/! Nino
    Прикачени файлове

    #2
    В сервиз за диагностика хем ти кажат за какво е тая грешка и ще ти я изчистят
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      Вече един път ходих но не случих на сервиз.Не можаха да ми кажат за какво става въпрос и само изчистиха компа от грешки.След около 450км светна пак.

      Коментар


        #4
        distobo написа:
        Вече един път ходих но не случих на сервиз.Не можаха да ми кажат за какво става въпрос и само изчистиха компа от грешки.След около 450км светна пак.
        Ами определено смени сервиза.Как няма да могат да ти кажат вида на грешката, пък ще ти я изчистат
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #5
          Re: Проблем с Fiat Marea 1.9JTD 105

          distobo написа:
          Някой може ли да ми каже опасна ли е тази сигнализация на таблото.Няма разлика в работата на двигателя но все пак е аларма.
          На прав път си, нищо червено не бива да свети по таблото Тази лампа може да означава какво ли не, в сервиза освен че могат да я изчистят като грешка, трябва да могат да прочетат и причината поради която е светнала.Каза колегата по-горе, смени сервиза...
          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

          Коментар


            #6
            Темата се дублира. Писах ти вече в другата в раздел ’дизели’
            _______
            146 JTD

            Коментар

            Working...
            X