Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

тд100 мнго варви тая кола бе!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    тд100 мнго варви тая кола бе!

    аз сам на 14години и като си ходим на село татко ми я дава да я карам в село. за 15секунди правя 100кмч маа много варви! :D

    #2
    Re: тд100 много върви тая кола бе!

    kristiqn написа:
    Аз сЪм на 14 години и като си ходим на село, татко ми я дава да я карам на село. За 15 секунди правя 100 км/ч маа много върви! :D
    .Градски, дай малко по-сериозно с писането. Може да си на 14, но все пак имаш някаква степен на ограмотяване, нали?!

    Коментар


      #3
      Кристияне, остави ги ти автомобилите засега, залягай на уроците, да се изучиш, да си намериш хубава работа и да сменяш често колите.Защото неуките и необразовани хора изкарват малко пари.Наблегни първо на езика ни роден и не бягай от часовете по него. С твое позволение след около час-два ще изтрия темата, защото тя няма никакво отношение към рубриката, освен, че баща ти има дизелов автомобил, а и на повечето колеги вече им е известно, че TD 100 "върви много".
      Прикачени файлове
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        Ти да видиш 1.9JTD как върви ...ами 2.4JTD
        _______
        146 JTD

        Коментар


          #5
          ми ок махни го.

          Коментар


            #6
            trustworthy написа:
            Ти да видиш 1.9JTD как върви ...ами 2.4JTD
            Аууууууууууу А си представям как върви 1.9 MultiJet 150 hp...
            Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
            www.fiat-bg.org/forum

            Коментар


              #7
              То 2.4JTDm с чип си е най-препоръчителен
              _______
              146 JTD

              Коментар


                #8
                за мен колата е супер :D

                Коментар


                  #9
                  trustworthy написа:
                  Ти да видиш 1.9JTD как върви ...ами 2.4JTD
                  1.9TD и 1.9jtdна фиат вървят еднакво защото и двата мотора са с по 200Н.М въртящ момент,разликата е само че ЖТД-то е по икономично.Дори смело бих казал че 1.9ТД върви доста повече защото няма електроника която да го спъва/със стареенето така става,за чистоново ЖТД не говоря/

                  Коментар


                    #10
                    imperatorbg написа:
                    trustworthy написа:
                    Ти да видиш 1.9JTD как върви ...ами 2.4JTD
                    1.9TD и 1.9jtdна фиат вървят еднакво защото и двата мотора са с по 200Н.М въртящ момент,разликата е само че ЖТД-то е по икономично.Дори смело бих казал че 1.9ТД върви доста повече защото няма електроника която да го спъва/със стареенето така става,за чистоново ЖТД не говоря/
                    Не знам за това. Моето TD100 върви страхотно и никак не го жаля, но видях тук един клип, в който колегите с JTD вдигат 215 км/ч, а аз един път съм го настъпвал на магистрала да го пробвам и пределът му беше само 185 км/ч.

                    Коментар


                      #11
                      imperatorbg написа:
                      trustworthy написа:
                      Ти да видиш 1.9JTD как върви ...ами 2.4JTD
                      1.9TD и 1.9jtdна фиат вървят еднакво защото и двата мотора са с по 200Н.М въртящ момент,разликата е само че ЖТД-то е по икономично.Дори смело бих казал че 1.9ТД върви доста повече защото няма електроника която да го спъва/със стареенето така става,за чистоново ЖТД не говоря/
                      Екстра са си двигателите и двата.За тези 200НМ малко точно не съм съгласен, вярно, е че ЖТД-то се ограничава много електронно, ама предполагам си виждал кривата на въртящия момент на ЖТД и на ТД? Ако си я виждал, тогава сам ще си обясниш защо ЖТД-то е доста по-добре от гледна точка на еластичност.
                      A20DTH ЖТД ама не баш
                      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                      Коментар


                        #12
                        BO написа:
                        Екстра са си двигателите и двата.За тези 200НМ малко точно не съм съгласен, вярно, е че ЖТД-то се ограничава много електронно, ама предполагам си виждал кривата на въртящия момент на ЖТД и на ТД? Ако си я виждал, тогава сам ще си обясниш защо ЖТД-то е доста по-добре от гледна точка на еластичност.
                        Съгласен съм с теб но не и за точно този глупав фиатовски мотор.А кривата за която говориш са точно тези нютон метри въртящ момент.А при този мотор сам си аправи изводите Може би тва да е началото на ЖТД-то и за това да е толкова гърбаво.Поне има разлика в разхода на гориво

                        Коментар


                          #13
                          Е поне не очаквах шест отговора Всичко добре, но нещо не разбрах много поста ти. Ако си имал идея, която може да я споделиш може да я изслушам, мога и да разбера нещо ново.
                          A20DTH ЖТД ама не баш
                          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                          Коментар

                          Working...
                          X