Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

BRAVA дизел - съвет?!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    BRAVA дизел - съвет?!?

    Здравейте...мисля,че тук ще ми помогнете...Имам XM и го продавам : http://citroen-bg.net/forum/viewtopic.php?p=94228#94228 .Искам да си взема пак дизел,но по-малка и по-нова...Насочих се към Brava около 97-ма.Питанията ми са:Кой дизел да избера,каде да отида на диагностика преди да я купя и какво точно да гледа,в кое най-много мога да се прецакам,като цяло добър ли ми е избора...имам около 5000лв...ваобще всичко специфично около покупката на Фиат,защото не съм компетентен...от 96-а година добри ли са...какви са им като цяло слабите места...ами всичко което се сетите :D ...Много ще съм благодарен,ако ме упътите...ааа и щях да забравя - да ми препоръчате от каде да си търся такъв автомобил,в смисъл някоя автокъща...и може ли някъде да си оставя XM-а и да доплатя за BRAVA...Мерси предварително!

    #2
    ...

    Коментар


      #3
      Ами Brava ще е...ама само да ми кажете като си харесам някоя къде да я закарам на диагностика и какво точно трябва да гледам...не съм запознат...

      Коментар


        #4
        колегата по горе ти е пуснал темата за дизелите аз ще ти пусна тази конкретно за огледа,а ето я и нея Успех с покупката

        Коментар


          #5
          Re: BRAVA дизел - съвет?!?

          Pacholv написа:
          да ми препоръчате от каде да си търся такъв автомобил,в смисъл някоя автокъща...
          На Искърско шосе(става бул. Асен Йорданов), преди да пресече отдолу бул. Брюксел в Дружба се намира къщата от която аз си взех Бравото.Малко е скрита. Там имаше поне още 6-7 Фиата и казаха, че главно Фиат внасят от Италия. Намира се точно за сервизния комплекс до бенз. Петрол. Успех!
          1.4, 12V, 80к.с., ноем.'95, на газ

          Коментар


            #6
            Мерси много за съветите...другата седмица като почивам ще ходя да видя какво предлагат...ама само,ако може да ме посъветвате къде да я закарам на преглед и диагностика преди да я купя,защото ваобще си нямам на идея...

            Коментар

            Working...
            X