Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

малко въпросчета ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    малко въпросчета ?

    1. някой ако може да ме светне слагал ли си е спортен филтър въздушен и с какво са по добри ? и каква повече или по добра работа ще върши ?!!! 2. за какво е този черен бутон под шофьорската седалка ? 3. случайно някой да е свалял облегалките за главите на предните седалки става въпрос за Браво

    #2
    Ами черният бутон е катапулт в случай че при слагане на спортен филтър ,Бравото започва да се държи като формула на пътя
    Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
    I am in love with my cars

    Коментар


      #3
      Браво бе и ти ще откриеш Америка някой слънчев ден с лунно затъмнение !

      Коментар


        #4
        Колега, и трите ти въпроса са коментирани безброй пъти във форума.Като се направи забележка с червено се започват коментари, че "нямало свобода във форума", че "форума ставал скучен и т.н".Според мен става скучен от едни и същите въпроси и едни и същите отговори повтаряни и завтаряни до втръсване почти всеки ден и през ден!По т.1 Не съм слагал спортен филтър и не съм сигурен дали при дизел има някакъв ефект.По т.2 /Коментирано доста пъти/ Бутонът служи за включване на клапан за притока на гориво евентуално задействан при аварийна ситуация.По т.3 /Също коментирано доста/.На Фиат Брава не успях и накарах жена ми да разшие и после зашие калъфките които сложих.
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #5
          Nino написа:
          Колега, и трите ти въпроса са коментирани безброй пъти във форума.Като се направи забележка с червено се започват коментари, че "нямало свобода във форума", че "форума ставал скучен и т.н".Според мен става скучен от едни и същите въпроси и едни и същите отговори повтаряни и завтаряни до втръсване почти всеки ден и през ден!По т.1 Не съм слагал спортен филтър и не съм сигурен дали при дизел има някакъв ефект.По т.2 /Коментирано доста пъти/ Бутонът служи за включване на клапан за притока на гориво евентуално задействан при аварийна ситуация.По т.3 /Също коментирано доста/.На Фиат Брава не успях и накарах жена ми да разшие и после зашие калъфките които сложих.
          Постете на невежата че не е изчел целия форум !!!! За да ви стане по интересен форума що не си разглобите колите и после да питате как да ги съберете във форума ?! тва ще еголямо предизвикателство и ще привлече интереса на много хора !!!

          Коментар


            #6
            Не, има по-прости средства от това да изчетеш целия форум и разглобиш половината кола.... като "ТЪРСАЧКАТА".Ето какво открих, точно за 2 секунди:http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...%E0%EB%EA%E8и още, написвайки думичката "БУТОН" в търсачката.....на първо четене:http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...EDВсичко това толкова ли е сложно, та се наложи с да си редим диалог тук? Остава да кажеш и че се заяждам и направихме първа серия на "сапунката"!
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #7
              komshiqta написа:
              Постете на невежата че не е изчел целия форум !!!! За да ви стане по интересен форума що не си разглобите колите и после да питате как да ги съберете във форума ?! тва ще еголямо предизвикателство и ще привлече интереса на много хора !!!
              Колега, ние проблем с интерес и посещаемост нямаме - 1177 посетили форума за 12.02.2007

              Коментар

              Working...
              X