Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой търси ли си Marea 2.4 TD?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой търси ли си Marea 2.4 TD?

    Здравейте колеги дизелджии. Ако някой от вас си търси Fiat Marea 2.4 TD 97г., колкото и да не ми се иска да се разделям с нея по-добре да я продам, за да и се порадва и някой друг. Причината да я продавам, е че се очертава близо година работа на Банско, свързана с пътуване, но със служебен транспорт и не ми се иска колата просто да си виси на паркинга. Така, че ако някой прояви интерес може да ми пише лично съобщение за повече информация.
    Fiat Marea 2.4 TD

    #2
    какви пари ще и търсиш имам е същата нещо се прецака казват че е помпата която е бош и като е направя смятам да е махам и аз иначе много добра динамика но фиат за жалост

    Коментар


      #3
      ...

      Коментар


        #4
        наистина, каква цена си и определил ? имам интерес.
        Тойота Приус

        Коментар


          #5
          Sven написа:
          dilianevro написа:
          какви пари ще и търсиш имам е същата нещо се прецака казват че е помпата която е бош и като е направя смятам да е махам и аз иначе много добра динамика но фиат за жалост
          Е бате сори ама като сте такива терикати що не си купите БМВ, а?
          не се ядосвай колега нали виждаш какво се е развалило във фиата - ПОМПАТА КОЯТО Е БОШ -това е великата немска фирма, добре че фиатката ми почти всичко е магнети марели та нямам ядове , 2 неща са се развалили и двете бяха бош ПС извинявам се на колегата че му пиша в темата
          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
          UNO 1.0 FIRE

          Коментар


            #6
            Помпата Бош се е развалила, к’во да пра’иш Фиат! Това ГЕНИАЛНО АСОЦИАТИВНО умозаключение направо си е за темата "БИСЕРИ"!!!
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар

            Working...
            X