Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Alfa Romeo 145 1.9JTD или Fiat Bravo 1.9JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Alfa Romeo 145 1.9JTD или Fiat Bravo 1.9JTD

    Здравейте. Абе решил съм твърдо да вземам кола с този мотор, задължително да е с 2 врати, 1999-2000г. и около 7000лв. и естествено италианска красавица, но и двете коли отговарят на тези условия препоръчайте ми коя да взема, от коя да очаквам по-малко главоболия, като изключим късмета при покупката. Защо толкова рядко срещан е този двигател по обявите? Просто няма голям избор от автомобили!
    OPEL ASTRA 1.4 16V 75Hp 2001г.-сегашна любовница
    FIAT BRAVO JTD 105 - бъдеща куртизанка

    #2
    Колега, колко теми ще пуснеш? Вземи си едно Браво и не му мисли! Алфа-та е по-скъпа за поддръжка.
    Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
    www.fiat-bg.org/forum

    Коментар


      #3
      Blue написа:
      Колега, колко теми ще пуснеш? Вземи си едно Браво и не му мисли! Алфа-та е по-скъпа за поддръжка.
      И съм чувал доста митове, че Алфата е доста по-чуплива, но дали е така не знам

      Коментар


        #4
        Аз съм чувала, че частите са й по-скъпи, нищо, че реално са същите. Марка... :D
        Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
        www.fiat-bg.org/forum

        Коментар


          #5
          Колега, колко теми ще пуснеш? Вземи си едно Браво и не му мисли! Алфа-та е по-скъпа за поддръжка.
          Абе май нямат много голяма разлика и затова питам, а за теб 7000 лв. ако не са пари за мислене - за мен са А, че Алфата е по-скъпа май е от рода на "вземи си фиат, че да те яд", така че...трябва да се пита. За парите, които има човек трябва да се избере оптималния вариант, аз за това съм се спрял и на италианските коли
          OPEL ASTRA 1.4 16V 75Hp 2001г.-сегашна любовница
          FIAT BRAVO JTD 105 - бъдеща куртизанка

          Коментар


            #6
            Blue написа:
            Колега, колко теми ще пуснеш? Вземи си едно Браво и не му мисли! Алфа-та е по-скъпа за поддръжка.
            Алфа Ромео 145 е ТИПО На базата на Типо са: ФИАТ Типо/Темпра, Ланча Дедра/Делта, Алфа Ромео 145/146/155 Всичките са с едно и също купе, но различна външност Всички алфисти знаят, че когато се купуват взаимозаменяеми части за Алфа Ромео, трябва да казват за ФИАТ Разликата е 2 пъти в цената Към колегата: Което и да си вземеш ще останеш доволен Стига да е читаво, че иначе ...
            http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
            Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
            FIAT Punto 02' 1.9 JTD
            FIAT Punto 99' 1.7 TD

            Коментар


              #7
              Алфа Ромео 145 е ТИПО На базата на Типо са: ФИАТ Типо/Темпра, Ланча Дедра/Делта, Алфа Ромео 145/146/155 Всичките са с едно и също купе, но различна външност Всички алфисти знаят, че когато се купуват взаимозаменяеми части за Алфа Ромео, трябва да казват за ФИАТ Разликата е 2 пъти в цената Към колегата: Което и да си вземеш ще останеш доволен Стига да е читаво, че иначе ...
              10x, колега и аз така мисля, но вие сте с по- голям опит с италианките и заради тов се питаме :D
              OPEL ASTRA 1.4 16V 75Hp 2001г.-сегашна любовница
              FIAT BRAVO JTD 105 - бъдеща куртизанка

              Коментар


                #8
                Борко написа:
                Колега, колко теми ще пуснеш? Вземи си едно Браво и не му мисли! Алфа-та е по-скъпа за поддръжка.
                Абе май нямат много голяма разлика и затова питам, а за теб 7000 лв. ако не са пари за мислене - за мен са А, че Алфата е по-скъпа май е от рода на "вземи си фиат, че да те яд", така че...трябва да се пита. За парите, които има човек трябва да се избере оптималния вариант, аз за това съм се спрял и на италианските коли
                Купи си фиат -комшийте да ги е яд
                Fiat Punto 1.1моно 95г.-Няма го вече
                Alfa Romeo 146 1.9JTD 99г.
                Alfa Romeo 155 1.7TS 93г.

                Коментар

                Working...
                X