Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

помпата ми се развали!кажете добър майстор на дизели!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    помпата ми се развали!кажете добър майстор на дизели!

    колата ми е fiat punto TD и помпата се развали!Кажете при кои майстор д аотида или от къде да си купя нова

    #2
    i moqta ne6to nee dobre ,no moga da ti kaja ,kade da ne hodish ,kade da ida i az ne znam .v proslovutiq DIESEL centyr na okolovrystnoto mi vzeha 40 lv za izmislena diagnostika ,i mi kazaha ,4e remonta 6te mi struva 600lv. a kolata si vyrvi ,samo ne6to se spyva malko predi 2000 oborota ,i to ne postoqnno .ne znam moje i da e po-seriozno ,ama ne6to ne mojaha da me ubedqt da dam 600 lv za tozi remont na kola v dvijenie.ako znae nqkoi ne6to da pishe.И моята нещо не е добре, но мога да ти кажа, къде да не ходиш, къде да ида и аз не знам.В прословутия DIESEL център на околовръстното ми взеха 40 лв за измислена диагностика и ми казаха, че ремонта ще ми струва 600 лв, а колата си върви, само нещо се спъва малко преди 2000 оборота и то не постоянно.Не знам може и да е по-сериозно, ама нещо не можаха да ме убедят да дам 600 лв за този ремонт на кола в движение.Ако знае някой нещо да пише.Силно се надявам това да е последния твой пост на латиница.Тук тя не е добре приета.Ако се затрудняваш ползвай кредора и да не пишеш цифри вместо букви има транскрипция:Примерна транскрипция, кое бутонче от клавиатурата да натискаш, когато си на фонетична и използваш кредора: Ч = ~ - горе в ляво до 1-цата Я = Q В = W Ж = V Ь = X Ъ = Y Й = J Ю = Ш = [ Щ = ] Надявам се да съм бил ясен! Поздрави и добре дошъл:Nino

    Коментар


      #3
      Съжалявам за спама ама не се стърпях!Колеги как разбрахте,че помпите ви са сдухани-мерихте ли ги,кво стана ?Дайте повече инфо-какво,къде и как и на какво за да може някой да ви напише нещо конкретно!П.С-Новата помпа не е ефтина колега,защо не пробваш с нещо 2 употреба?
      Fiat Punto 1.1моно 95г.-Няма го вече
      Alfa Romeo 146 1.9JTD 99г.
      Alfa Romeo 155 1.7TS 93г.

      Коментар

      Working...
      X