Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo 1.9-75, Bravo 1.9TD-100, Bravo 1.9JTD-105 ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    rercho написа:
    Много се извинявам разбирам че мястото не е тук.Ама можели някои да ми каже от коя година почва да се произвежда JTD и само по това ли е разликата между TD по дебетомера къде се намира?Има ли някаква външна разлика освен надписа на калника?
    Относно производството JTD почва да се прави някъде края на 1998 година до 2002. Това е за версията 105 коня (engine code 182B4.000). През 2001 до 2002 се прави версия 100 к.с. (engine code 182B9.000). Това е инфото което ми дава AutoData 2004. Предполагам че втория двигател отговаря на по строги екологични изисквания и затова е малко намалена мощонстта.
    FIAT Bravo JTD GT '99

    Коментар


      #47
      Здравейте.Пообиколих малко из Интернет да огледам какво пише за JTD.По точно 105JTD се произвежда 01.1998 до 10.2001.100JTD e от 06.2001 нататък.Този моя мотор 182В9000 се поставя на Мареа,Добло и Алфа 147.Бъдете здрави.
      http://www.forex-freezone.com/forum

      Коментар


        #48
        Привет!Аз като съвсем зелен шофьор и собственик на BRAVO 1,9 JTD искам да попитам какво трябва да се смени и провери на колата на около 90 000 км ?Понеже я взех скоро,сменихме ремъци(без външен,защото нямаше в момента),сменихме ролки,някакъв обтягащ механизъм ли и аз незнам какво,масло и т.н.Какво друго е добре да се направи по колата?Какви гуми трябва да купя за да седи стабилно на пътната настилка?Аз като ида в някой магазин за части или гуми и като ме видят жена и малко отиват да ме смахват къде в цени,къде в процедури?Та кажете също така до колко надеждни са Сервизите за Фиат в БГ и каква гаранция дават те,ако изобщо дават някаква такава?Мерси предварително :D
        НЕ на безразсъдното шофиране!

        Коментар


          #49
          JTD то си е JTD
          Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
          Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

          Коментар


            #50
            Абе колеги , да попитам ...казаха ми че ако махна катализатора колата щяла малко повече да върви(Фиат Браво 1.9 ТД)..вярно ли е това ???????????
            Fiat Bravo 1.9 TD100

            Коментар


              #51
              Някой може ли да ми каже каква е цената на ГНП за Bravo 1.9 тд?

              Коментар


                #52
                Защо не питаш някой в раздела за продажба на авточасти? Цената може да е от 1 лев до безкрайност. Който продава - той си определя цената, а ти решаваш дали те устройва или не. Определено тази тема не е място за този въпрос.

                Коментар


                  #53
                  tomi_di написа:
                  Някой може ли да ми каже каква е цената на ГНП за Bravo 1.9 тд?
                  Твоята да не я откраднаха :D :D :D Поздрави!

                  Коментар

                  Working...
                  X