Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как карате дизелите си? Колко ви горят?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    не бе той говори за голф 7 ,на който му дават точно толкова и смяна на ангр.ремък на 280 000 ,а на масло -40 000,ха-ха

    Коментар


      emzo написа:
      Градско - 6/100извън 3.3/100
      пак ли си купи ВАГ?
      Bravo 1.9d 97г

      Коментар


        Не, мултиджет, без дпф, без мафове, без ламбди, ултра мега ремапнат.Извънградското е на 6та скорост при 120км/ч и 1400рпм (дълга 6та)За чий ми е ВАГ при такъв разход ?
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          6 човека + багаж.София - Плевен - София.Скорост на магистралата 125км на круйз контрол, след това 100-120 според зависи.На връщане отново 100-120 и по магистралата отново круйз конторл, но този път на 130км и след тунелите на 140км. Разход 8л/100км

          Коментар


            emzo написа:
            Не, мултиджет, без дпф, без мафове, без ламбди, ултра мега ремапнат.Извънградското е на 6та скорост при 120км/ч и 1400рпм (дълга 6та)За чий ми е ВАГ при такъв разход ?
            Поне кажи и кой е мултиджета като версия.Вярно много дълга 6та,то при 2800рпм си напълнил километража.
            Bravo 1.9d 97г

            Коментар


              Ааа и кулера махнах да не тежи и турбото махнах, щото само вдига разхода.Абе като падна на 3 ще съм доволен.
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                emzo написа:
                Ааа и кулера махнах да не тежи и турбото махнах, щото само вдига разхода.
                Двигателя махни, той вдига разхода най-много!
                I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                Коментар


                  avvasilev написа:
                  emzo написа:
                  Ааа и кулера махнах да не тежи и турбото махнах, щото само вдига разхода.
                  Двигателя махни, той вдига разхода най-много!
                  И монтирай 4-ти и 5-ти педал и ангренажна верига.
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    S_BANKOV написа:
                    avvasilev написа:
                    emzo написа:
                    Ааа и кулера махнах да не тежи и турбото махнах, щото само вдига разхода.
                    Двигателя махни, той вдига разхода най-много!
                    И монтирай 4-ти и 5-ти педал и ангренажна верига.
                    Ама зацепена с петите на конкретния карач (нали двигателя го няма) Yellow_Flash_Colorz_PDT_24
                    00' Bravo 105 JTD

                    Коментар


                      avvasilev написа:
                      emzo написа:
                      Ааа и кулера махнах да не тежи и турбото махнах, щото само вдига разхода.
                      Двигателя махни, той вдига разхода най-много!
                      Намери един Фред и един Барни и го махам Майтапа настрани ама аз наистина гоня 3 на 100.
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        и аз гоня 2.9 но не става

                        Коментар


                          Всичко става, ся следва газ, браунов газ, метан, накрая ще ги правя да връщат пари на собствениците си.
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            emzo написа:
                            avvasilev написа:
                            emzo написа:
                            Ааа и кулера махнах да не тежи и турбото махнах, щото само вдига разхода.
                            Двигателя махни, той вдига разхода най-много!
                            Намери един Фред и един Барни и го махам Майтапа настрани ама аз наистина гоня 3 на 100.
                            Това се постига много лесно с едно Пунто 1.3 с един точно определен двигател от 85кс.
                            A20DTH ЖТД ама не баш
                            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                            Коментар


                              С 1.3 и баба знае, друго си е 1.9 да прави тоз разход.
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                emzo написа:
                                С 1.3 и баба знае, друго си е 1.9 да прави тоз разход.
                                Е да, ама въпроса за мен е по-скоро да влезнеш в 2-ката. За там се бях засилил и щях да бартеросам БМВ-то за едно такова Пунто, просто за спортната злоба.Добре, че размисъла в мен надделя, че щях да заменя кон за кокошка, та чак и още незнайно колко пари отгоре трябваше да дам.
                                A20DTH ЖТД ама не баш
                                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                                Коментар

                                Working...
                                X