Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как карате дизелите си? Колко ви горят?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Шумен - Павел баня - Шумен - 566 км/24,83 л, т.е. 4,39 л/100км. Без пътници с малко багаж. 100 - 110 км/час (където позволяваше), но не повече от 120.Това засичане е година и осем месеца след предишното ми. Тогава разхода беше аналогичен при същите условия.
    Brava 1.9 JTD 100, 2001

    Коментар


      Този разход е невъзможен за евро2 jtd105 при тези скорости.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        emzo написа:
        Този разход е невъзможен за евро2 jtd105 при тези скорости.
        Колицата е евро3 и е jtd100, в подписа я пише.
        Brava 1.9 JTD 100, 2001

        Коментар


          Знам, прочетох го
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            emzo написа:
            Знам, прочетох го
            Извинявай, сега разбирам че изказваш факт. Yellow_Flash_Colorz_PDT_43
            Brava 1.9 JTD 100, 2001

            Коментар


              Аз по Великден направих към 500 км с разход малко над 6/100 заради натовареното влизане и излизане от София и движение по пътищата. Маршрут София-Пазарджик(малко по селата наоколо)-Сопот(и тук по селата) и обратно.На връщане сипах 10 литра нафта(при поне още толкова в резервоара) от втора колонка на Еко в Пазарджик и колата почна да върви по-зле още като излязох по магистралата, скоро започна и да мига дюзата на таблото... Друг път съм зареждал там и не съм имал проблеми, но занапред с едно на ум.
              EX: Fiat Brava TD100

              Коментар


                emzo написа:
                2890 км. основно градско, средна скорост 29км/ч, разход 6.4/100Сетих се да го видя, щото си свалях акумулатора
                днеска го гледам моя комп - и той 29 км. средна скорост ама разхода пише 10.4 той че компа лъже за граЦкото - лъже... ама като го натисна, прикляка ли му задницата на либрока - прикляка... п.п. жиуотното му с жиуотну...
                Fiat Punto 1.1-Синята птица
                Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                Коментар


                  За 400км. смесено каране 5.4 със неработещ термостат.
                  FIAT STILO 1.9JTD 2002

                  Коментар


                    Миналата седмица: Пловдив-Варна-Пловдив(през Айтос и Бургас)- 820км - 5.5 литра с трима пътници, багаж и ужасна мъгла през половината път.
                    Fiat Bravo 1.9JTD 1999

                    Коментар


                      Аз карам мареа 2.4 125 тд разхода е следния при нормално каране 6,5 на 100 км обаче ако карам така че никои да не ме минава 10 на 100км малко е много но и гаста е голяма .Поздрави.

                      Коментар


                        напоследък ме е обхванало желанието да смъкна разхода под 5/100 смесен (в момента ми показва 5.1 за последните около 1500км)

                        Коментар


                          Под 5 литра смесено каране ще ти бъде много трудно .То зависи колко километра от смесеното минаваш в градско , зависи и от града в който се кара абе зависи от много неща .Само градско каране по 6 литра не можах да падна . Но пък извънградското много ме кефи. :D
                          Фиат Панда 1.2 2006година
                          Синджира си идва ,а козата я няма...

                          Коментар


                            За 800км смесен разход от 5.1 ,а днес направих един трип Мездра-Враца-София-Мездра 240+км среден разход 4.5.
                            FIAT STILO 1.9JTD 2002

                            Коментар


                              @коцев: градското ми е в София, Пазарджик и Велико Търново, като повечето от тия километри ми е извънградско

                              Коментар


                                Ако има нещо, което най много харесвам на ЖТД - това е разхода. От 5 месеца колата ми се пълни до откат с гориво от завода на ЛУКойл. Вчера засякох - 545 км. с 33 литра нафта - само в града и с преобладаващо каране в задръстване ( вече) на къси дистанции. Предстои ми обиколка из България. Ще бъда с Бравата. Криза е. Срамота е да карам ДТИ -то
                                A17DTС/S
                                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                                Коментар

                                Working...
                                X