Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как карате дизелите си? Колко ви горят?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    pr_00f написа:
    Да се върнем на темата .Това е по борд компа.А реално почти литър надолу.
    На бордкомп,на километраж,на Диностенд и на огледало за обратно виждане-не вярвам.

    Коментар


      А реално почти литър надолу.
      За мен реално е пълно до преливане , на една и съща бензиностанция и колонка.Както се вижда борд комп-а отчита грешно и това е заради карането на градско.На извънградско си отчита много добре даже : -/+ 100 мл 100км са ми засичанията по борд комп спрямо това което съм заредил.
      Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
      ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

      Коментар


        СтЗ - Димитровград - СтЗВъв всяко село с 50км/ч, навън - колкото позволяват условията до 130км/чНа отиване съм карал само на 5та, на връщане редувах 4та и 5та, че имаше няколко изнервящи ладички 4.8/100Консуматори - фарове, музика и двама дърдорковци
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          апа мойто си бута 7-8 ама ми тежко крачето иначе 5-6
          Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


          FIAT BRAVO 1.8GT
          FIAT BRAVO 1.9TD ex

          Коментар


            Мареа 1.9 jtd 105 засичана за 1700км. градско, извънградско, скиорско, рибарско и всякакво каране ми даде 6/100. Нафтата от всякакви бензинистанции включително и от туби. При закачане на колесар с лодка разхода резко се качи на 7,5/100. Според мен повече от това няма какво да се желае като разход.

            Коментар


              А понеже на ШЕЛ е най-гадната нафта днес заредих и покарах малко извън града и колко мислите,че разхода на Фиат Добло
              И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

              Коментар


                @MartoModev - 1,3mjet ли е ?
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  1,9mjet 120ks
                  И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                  Коментар


                    Суупер разход, друго казва 6тата предавка, аз под 4.1 не мога да сваля засега.
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      Е то и аз нямам 6та.Това беше само извън града до Вакарел и обратно.После стана 6.8 и не съм го гледал после колко е стана като се набих в задръстването
                      И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                      Коментар


                        Днес засякох. Само градско - къси дистанции. 296 км с 21 литра нафта или 7л. на 100 км. в града. Дистанциите ми са такива, че не стигам оптимална температура на двигателя. Доволно ми се струва. За празниците реших да опъна Бравата извън града. Пренебрегвал съм я на далечни дистанции, но този път ще и се доверя. ПС: Инстинктивно и противно на разума си преди месец добавих в резервоара добавка за CR двигатели на Лъки Моли. Чувствам колата по-"резлива" и по-тиха. Не е внушение. Карам я с ЕКО ДИЗЕЛ + ( май добавките са ми в повече :D )
                        A17DTС/S
                        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                        Коментар


                          Стз-Мъглиж(Манастира)-Казанлък-Село Шипка и обратноПълна кола, населени места 40км/ч, извън - до 140км/ч (по двупосочните, двулентови пътища)По трип компютър - 5,2/100На колонка - 5,29/100
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            emzo написа:
                            Стз-Мъглиж(Манастира)-Казанлък-Село Шипка и обратноПълна кола, населени места 40км/ч, извън - до 140км/ч (по двупосочните, двулентови пътища)По трип компютър - 5,2/100На колонка - 5,29/100
                            доволен разход

                            Коментар


                              това с чип или без чип?
                              Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                              FIAT BRAVO 1.8GT
                              FIAT BRAVO 1.9TD ex

                              Коментар


                                Чипове в казината имало
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X