Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как карате дизелите си? Колко ви горят?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Онзи ден я засичах - 5.4/100 като 50 км от тях съм карал на клима включен да ми поддържа 20 гр, а останалите 50 не съм падал под 110
    Fiat Bravo JTD '99

    Коментар


      jenti написа:
      Онзи ден я засичах - 5.4/100 като 50 км от тях съм карал на клима включен да ми поддържа 20 гр, а останалите 50 не съм падал под 110
      Моята ми гори 3.8л/100 без климатик и 3.9л/100 с климатик!Скорост-90 км/час.
      Фиат марея уикенд 1.9ТД100

      "Доброто винаги побеждава злото.Така че, който победи,той е добрият!"

      Бат Бойко победи...но се оказа,че не е добрият!!

      Коментар


        ivannik каква ти е колата?
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          tyson написа:
          ivannik каква ти е колата?
          Марея уикенд 1.9ТД.
          Фиат марея уикенд 1.9ТД100

          "Доброто винаги побеждава злото.Така че, който победи,той е добрият!"

          Бат Бойко победи...но се оказа,че не е добрият!!

          Коментар


            ivannik написа:
            tyson написа:
            ivannik каква ти е колата?
            Марея уикенд 1.9ТД.
            Евала, ще ти взема двигателя Да не би да си карал 50 км с изгасен двигател Yellow_Flash_Colorz_PDT_01
            Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
            Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

            Коментар


              ivannik добре, но не сме седнали тука да си пишем небивалици
              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

              Коментар


                6,5/100 км. с ремарке В.Търново - Варна и обратно.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  Колко трябва да бъде разхода на Брава 75_TD 7/100 добре ли е?

                  Коментар


                    ivannik написа:
                    jenti написа:
                    Онзи ден я засичах - 5.4/100 като 50 км от тях съм карал на клима включен да ми поддържа 20 гр, а останалите 50 не съм падал под 110
                    Моята ми гори 3.8л/100 без климатик и 3.9л/100 с климатик!Скорост-90 км/час.
                    Братле, доколкото знам JTD се води че е по икономичен от ТД, а заводски по книжка му дават 5.2/100 извънградско, при това нова, нищо лично
                    Fiat Bravo JTD '99

                    Коментар


                      6.4 извънградско, София-Варна, 1200км, от тях 100 във Варна, 5 човека и пълен багажник, скорост около 100-110, без климатик(не работи, не че се стискам)амааааа и 1.5л масло за този пробег - теч, не го гори Браво ТД100 е колата
                      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                      e30 forever!

                      Коментар


                        След по-голям пробег и последвалите изчисления, намерих горе долу колко ми е средния разход в София!1.7 литра на час
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар


                          BO написа:
                          След по-голям пробег и последвалите изчисления, намерих горе долу колко ми е средния разход в София!1.7 литра на час
                          Май наистина в София е по-добре разстоянията да се отчитат във време и съответно разхода в моточасове.

                          Коментар


                            Dimitar. написа:
                            BO написа:
                            След по-голям пробег и последвалите изчисления, намерих горе долу колко ми е средния разход в София!1.7 литра на час
                            Май наистина в София е по-добре разстоянията да се отчитат във време и съответно разхода в моточасове.
                            Защо бе.Сега като се замислих и видях, че това ми излиза приблизително...5 стотинки разход на минута :D К’во му плащаш.А бе знаех си, че се возя за жълти стотинки, ама хайде сега
                            A20DTH ЖТД ама не баш
                            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                            Коментар


                              BO написа:
                              А бе знаех си, че се возя за жълти стотинки, ама хайде сега
                              Само горивото ами останалите разходи - ГО,ГТП,Автокаско и Консумативи.Горивото не е толкова проблем на фона на другите разходи по поддръжката на един нов автомобил втора употреба.
                              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                              Коментар


                                Tornado написа:
                                BO написа:
                                А бе знаех си, че се возя за жълти стотинки, ама хайде сега
                                Само горивото ами останалите разходи - ГО,ГТП,Автокаско и Консумативи.Горивото не е толкова проблем на фона на другите разходи по поддръжката на един нов автомобил втора употреба.
                                Е ако сложиш всичките консумативи и разходи не се качва с много проценти.Ако от 5 стотинки ги направим на 9, то пак са 1х5 и 2х2 стотинки.Пак се возя за жълти стотинки.
                                A20DTH ЖТД ама не баш
                                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                                Коментар

                                Working...
                                X