Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как карате дизелите си? Колко ви горят?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Даде ми 6.3/100 с новия софтуеър с включен климатик. Максимална скорост 160км/ч за 11км. През останалото време 120км/ч и през населените места в ограниченията.Нормален ли е разхода според Вас?
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    Коментар


      tyson написа:
      Даде ми 6.3/100 с новия софтуеър с включен климатик. Максимална скорост 160км/ч за 11км. През останалото време 120км/ч и през населените места в ограниченията.Нормален ли е разхода според Вас?
      Предвид факта,че си бил и с пуснат климатик смятам че разхода ти е добър.
      Bravo 1.9 JTD със 105 магаренца!
      Пътят не е мястото,където можеш да покажеш агресивността си...

      Коментар


        И баирите, които е минал .....
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          Днес заредих 18,6 литра.Като съм изминал 305 км само градско каране,без климатик...
          Bravo 1.9 JTD със 105 магаренца!
          Пътят не е мястото,където можеш да покажеш агресивността си...

          Коментар


            Градско в София, 57,95 литра за 991,3 км. Пълнил съм от Еко-то до Скай Сити и предишния и този път. Пълня винаги по еднакъв начин - докато се види нафтата. Това прави разход 5,85 л/100км. ГРАДСКО
            FIAT Bravo JTD GT '99

            Коментар


              E защо поне не превъртя километража ?? Ама вие внимавайте, че помпите пари струват... 58 литра...

              Коментар


                vsd градското с климатик ли е или без?
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  Оги, на помпата нищо няма да й стане, споко. Ако няма нафта, просто ще си спре. Колата събра 58 литра, но това не означава че вътре е имало 2. Тръбите събират и те малко. tyson, климатика го пускам съвсем за малко, колкото да поохлади купето, и то само като тръгвам от работа. Не обичам много да карам на климатик.
                  FIAT Bravo JTD GT '99

                  Коментар


                    Такъв разход посмъртно не мога да постигна :D
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      338 км с 30 л нафта грубо - само градско и поне половината с климатик. Въобще не ми хареса разхода - 9.04/100. Има нещо гнило тук...

                      Коментар


                        Напоследък само карам и доливам и не смятам, но ми направи впечатление, че градско (къси разстояния) с климатик след 2рата бутилка Лики Моли на има няма 10л в резервоара - разхода падна прилично, сега ще я засека на къси разстояния с климатук.То таз година едно лято ..... :D
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          Градско малко под 8 ми дава, но последния път извънградско 4,3 Чак се шашардисах като дозаредих до горе за да сметна разхода. Но карах с 80 без климатици с общо трима души.
                          Bravo SX 1.9TD 75

                          Коментар


                            Някой ме беше питал колко ми гори с 200.Ето..
                            AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                            HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                            Kawasaki ER-6n'2012

                            Коментар


                              А може ли да се вярва на трип компа ?Много ми се вижда.
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                Не мисля,че е много ,напълно нормално за такава скорост....+тва той няма да кара 1ч. с тази скорост,че да му е 13/100 ...
                                Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
                                Fiat Punto 1.2 16v LPG

                                Коментар

                                Working...
                                X