Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как карате дизелите си? Колко ви горят?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хасково - Одрин и обратно + градско там и из Хасково - 270км с 19литра нафта от ЕКО ( за 50лв)Туйто - 7/100... Вари го, печи го, то си е свинско...А из града твърдо 10/100, може и повече като има сняг и буксувам...Искам най малко харчещата кола в този форум да ми падне в ръчичките, за да я превърна в най-много харчещата кола и то без да я настъпвам - просто да влезе в моя режим на каране
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      Yavor написа:
      Хасково - Одрин и обратно + градско там и из Хасково - 270км с 19литра нафта от ЕКО ( за 50лв)Туйто - 7/100... Вари го, печи го, то си е свинско...А из града твърдо 10/100, може и повече като има сняг и буксувам...Искам най малко харчещата кола в този форум да ми падне в ръчичките, за да я превърна в най-много харчещата кола и то без да я настъпвам - просто да влезе в моя режим на каране
      На 2-ра ли ще я мъчиш на извънградско :D Колкото и да съм я мачкал мойта, на извънградско повече от 6,5/100 с климатик не ми е горила Ти твиойта да не си я чипосвал ? Множко е 7/100, ако ползваш и 5-та предавка.
      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

      Коментар


        Абе дизел, дизел ама дай да го покарам малко и ще решиш че най малкото не ти работи дебитомера. При моето каране в обороти и навика да караш на бензин бая ше се стреснеш от разхода който мога да ти докарам
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          Dido_Lyubenov написа:
          Yavor написа:
          Хасково - Одрин и обратно + градско там и из Хасково - 270км с 19литра нафта от ЕКО ( за 50лв)Туйто - 7/100... Вари го, печи го, то си е свинско...А из града твърдо 10/100, може и повече като има сняг и буксувам...Искам най малко харчещата кола в този форум да ми падне в ръчичките, за да я превърна в най-много харчещата кола и то без да я настъпвам - просто да влезе в моя режим на каране
          На 2-ра ли ще я мъчиш на извънградско :D Колкото и да съм я мачкал мойта, на извънградско повече от 6,5/100 с климатик не ми е горила Ти твиойта да не си я чипосвал ? Множко е 7/100, ако ползваш и 5-та предавка.
          Не случайно писах че при тия 7/100 имам градско, около 80км, приемаме че те са изгорили 8 литра от 19сетте, т.е. 11 литра за 190 км извънградско, а това е около 5,9 извънградско, което е нормално. Колега Любенов, пак не четете внимателно!При мен са къси преходите, на ниски предавки и доста черен път към къщата на родителите ми където всеки ден оставям и забирам малкия. Затова градското ми е 10/100... Затова казвам, че при моя режим всичко коли горят много. Бензиновата ми Брава лъхаше 16/1000 зимата на газ...
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            Yavor написа:
            Dido_Lyubenov написа:
            Yavor написа:
            Хасково - Одрин и обратно + градско там и из Хасково - 270км с 19литра нафта от ЕКО ( за 50лв)Туйто - 7/100... Вари го, печи го, то си е свинско...А из града твърдо 10/100, може и повече като има сняг и буксувам...Искам най малко харчещата кола в този форум да ми падне в ръчичките, за да я превърна в най-много харчещата кола и то без да я настъпвам - просто да влезе в моя режим на каране
            На 2-ра ли ще я мъчиш на извънградско :D Колкото и да съм я мачкал мойта, на извънградско повече от 6,5/100 с климатик не ми е горила Ти твиойта да не си я чипосвал ? Множко е 7/100, ако ползваш и 5-та предавка.
            Не случайно писах че при тия 7/100 имам градско, около 80км, приемаме че те са изгорили 8 литра от 19сетте, т.е. 11 литра за 190 км извънградско, а това е около 5,9 извънградско, което е нормално. Колега Любенов, пак не четете внимателно!При мен са къси преходите, на ниски предавки и доста черен път към къщата на родителите ми където всеки ден оставям и забирам малкия. Затова градското ми е 10/100... Затова казвам, че при моя режим всичко коли горят много. Бензиновата ми Брава лъхаше 16/1000 зимата на газ...
            Извини ме, но не знаех че това "градско там и из Хасково" е равно на 80 км. :D
            Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

            Коментар


              Мездра - Капитановци - Неговановци - Мездра 352км разхода е 4.3л/100км ,а средната скорост 62км/ч.
              FIAT STILO 1.9JTD 2002

              Коментар


                Днес София само градско 6.7/100 км по компютър 6.1/100 km
                Fiat Stilo 1.9 JTD

                Коментар


                  Yavor написа:
                  Хасково - Одрин и обратно + градско там и из Хасково - 270км с 19литра нафта от ЕКО ( за 50лв)Туйто - 7/100... Вари го, печи го, то си е свинско...А из града твърдо 10/100, може и повече като има сняг и буксувам...Искам най малко харчещата кола в този форум да ми падне в ръчичките, за да я превърна в най-много харчещата кола и то без да я настъпвам - просто да влезе в моя режим на каране
                  1.3 мултижет ти е хапчето явкаа......
                  petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                  http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                  Коментар


                    Някой беше казвал, че ИЦС-а на либра отчита само до 99часа, явно не е така По колонка е 6.3 но за 6877км.

                    Коментар


                      bahricin написа:
                      Yavor написа:
                      Хасково - Одрин и обратно + градско там и из Хасково - 270км с 19литра нафта от ЕКО ( за 50лв)Туйто - 7/100... Вари го, печи го, то си е свинско...А из града твърдо 10/100, може и повече като има сняг и буксувам...Искам най малко харчещата кола в този форум да ми падне в ръчичките, за да я превърна в най-много харчещата кола и то без да я настъпвам - просто да влезе в моя режим на каране
                      1.3 мултижет ти е хапчето явкаа......
                      Бахри,Дай да си сменим колите за 1 месец да видиш 1,3мултиджета колко може да харчи Не за друго, да знаеш колко му е максимума
                      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                      Коментар


                        chaveto написа:
                        Някой беше казвал, че ИЦС-а на либра отчита само до 99часа, явно не е така По колонка е 6.3 но за 6877км.
                        А така Явно за това снощи ми се нулира брояча за разхода и километража на трип-а. Стигнал съм 99:99 часа, при средна скорост 16 км/ч или това прави към 1 600 км. Преди два дни като го гледах показваше 1 640 км. Разхода ми за тези километри е 9,4 л/100км или 10,7 км/л - само градско в Гоце Делчев за месец и половина.
                        Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
                        Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

                        Коментар


                          Явка то твърдо и 20 кила можеш да смъкнеш от резервоара на всеки 100 км няма проблем само и само да искаш ... В момента от кога стана по студеничко градско 6,4/100 а иначе през лятото 5,5-5,7/100 си вървеше европечката...
                          petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                          http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                          Коментар


                            Колеги, карам 1.9ТД - 75кс. Колата я карам супер леко, само в градски условия, сутрин и вечер и то не в най-големите задръствания, за отсечки от по около 15-30км на ден, и ми се струва че много гори нещо. Разхода ми градско на 100км е 8.5/9л. Това нормално ли е според вас ?

                            Коментар


                              Зависи, ако отсечките ги взимаш на 4та и 5та предавка - да.Ако стигаш до 3та със спирания - не.
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                emzo написа:
                                Зависи, ако отсечките ги взимаш на 4та и 5та предавка - да.Ако стигаш до 3та със спирания - не.
                                Извинявам се, но не те разбрах?!Аз шофирам в момента, когато е възможно с много плавни ускорения, на ниски обороти и висока "предавка". В резултат на това автомобила гори 8-9/100, пловдивско ... ?!
                                Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                                Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                                http://www.keepfighting.ms

                                Коментар

                                Working...
                                X