Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат браво тд100 обороти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат браво тд100 обороти

    Здравейте имам проблем с оборотите при празен ход и студена и топла играят от 800 до 1100 оборота. Иначе нито се мъчи нито гасне при подаване на газ и задържане примерно на 2000 оборота си стоят стабилни,единствено при празен ход. Какво ще ме посъветвате от какво може да Е? колата е браво 1998г тд100

    #2
    Re: Фиат браво тд100 обороти

    stoichod12 написа:
    Здравейте имам проблем с оборотите при празен ход и студена и топла играят от 800 до 1100 оборота. Иначе нито се мъчи нито гасне при подаване на газ и задържане примерно на 2000 оборота си стоят стабилни,единствено при празен ход. Какво ще ме посъветвате от какво може да Е? колата е браво 1998г тд100
    Играят защото някой нещо е пипал,оборотите се повишават над нормалните и регулатора се намесва да ги намали.От там идва и непрекъснатото менене на оборотите.

    Коментар


      #3
      как да го оправя?

      Коментар


        #4
        stoichod12 написа:
        как да го оправя?
        А къде е пипано?Иначе след преглед може и да се отстрани проблема.Успех!

        Коментар


          #5
          не знам така я взех

          Коментар


            #6
            stoichod12,Извинявай за спама, ама чувал ли си лафа:"И бате може, и тате може, ама козата си сака пръч!"

            Коментар


              #7
              Регулатор налягането на помпата е проблема

              Коментар


                #8
                takata79 написа:
                Регулатор налягането на помпата е проблема
                Не е лошо да конкретизиращ за този регулатор.А какво мисля аз няма значение.

                Коментар


                  #9
                  Възможно ли е да смуче въздух от някъде>?

                  Коментар


                    #10
                    Възможно е.Има написано доста как да се провери.Търси из форума и ако удариш на камък ще помагаме.Успех!

                    Коментар

                    Working...
                    X