Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Стило 1,9 JTD 115 к.с. - няма мощност сутрин при палене

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    emzo написа:
    Да го направиш правилно !Писал съм тема по въпроса, разтърси се, на ключово място във форума е.И намери темата за егр-а и го затапи на правилното място !На този мотор няма да ти светне чек от това !!!Повече нямам, какво да кажа, ако проблема остане след затапването, ще се включа отново в темата.
    Затапил съм EGR сега колата е добре, поне от към ускорение. Грешка не наби за 30 км. Преди това при предната проба, като последния бай Ганьо съм откачил буксата на клапана и затова е святкала колата.Направих затапването с по-дебела ламаринка, но е временно решение, докато си поставя планката от чертежа. Бях направил, но ги подарих на колега, защото се нуждаеше от тях спешно.Запушването съм го направил на мястото посочено на снимката. От темите останах с впечатление, че е достатъчно.Направих и LOG по темата описана от EMZO. Мисля, че този път следва да е верен.В LOG файла виждам отново голяма разлика в с-те. Сега поне не зависва и спря да пуши, като локомотив.EDIT:пак нищо не съм направил с лога. Ще се прави довечера наново. Сега като разгледах хубаво графиката и таблицата в темата на EMZO, виждам, че предавка не се смяна и ... абе грешен е.
    Прикачени файлове
    Не е важно хората какво казват, а как ти го чувстваш !

    Коментар

    Working...
    X