Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съединител и маховик за CROMA 1.9 jtd 8v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съединител и маховик за CROMA 1.9 jtd 8v

    Колеги предстои ми скъп и тежък ремонт... Моля за помощ каква марка да избера. Вариантите са Sachs, Valeo, Luk и дали да рискувам да ги поръчам по интернет, че е по-евтино. Или ако някой ме насочи към определен магазин в София ще съм благодарен.
    Fiat Croma 1.9Mjet 8V

    #2
    Re: Съединител и маховик за CROMA 1.9 jtd 8v

    trota написа:
    Колеги предстои ми скъп и тежък ремонт... Моля за помощ каква марка да избера. Вариантите са Sachs, Valeo, Luk и дали да рискувам да ги поръчам по интернет, че е по-евтино. Или ако някой ме насочи към определен магазин в София ще съм благодарен.
    Luk Sachs Valeoв Пд мога да ти уредя 20% отстъпка от ’клиентска цена’но ако поръчваш от Интернет - може и по-евтино.ето http://www.mister-auto.bg/bg/за да не съм голословен:това -- http://www.mister-auto.bg/bg/komplek...2328902.htmlе 75лв. с доставкатапри 92 лв. в клиентска - цената става 73.60 лв. Еднакво идва, виж предимството на магазина е, че ако си объркал ти модела или те са го объркали модела - веднага се сменя и се събира колата

    Коментар


      #3
      U-bo благодаря за линка този е-магазин извадиха най-ниски цени от навсякъде, където съм проверявал. За съжаление Пловдив ми е трудно да пазарувам, губи се смисъла от обикновения магазин все пак София - Пловдив са си 150км... Иначе и аз обичам да се разбирам с хората на живо, а не през разни чатове телефони и т.н.
      Fiat Croma 1.9Mjet 8V

      Коментар


        #4
        Махо - най-евтиния. И не бързай да го купуваш преди да свалиш кутията !
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          Имам отстъпка в Тех-ко към 30%-35%
          "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

          Коментар


            #6
            ilian4o88 написа:
            Имам отстъпка в Тех-ко към 30%-35%
            от 2 взети при тях съединителя - единия почна да тресе към 30 000а другия се предаде аксиалния лагер на 60 000 ...все се надявах на повече.

            Коментар


              #7
              u_bo написа:
              ilian4o88 написа:
              Имам отстъпка в Тех-ко към 30%-35%
              от 2 взети при тях съединителя - единия почна да тресе към 30 000а другия се предаде аксиалния лагер на 60 000 ...все се надявах на повече.
              83566 км с LUK, закупен от там и до сега нямам забележка, хем аз си го сменявах...
              1995 Fiat Brava 1.8 16V Анти Гравитационно Устройство
              2007 Opel Corsa 1.3 MultiJet 75HP

              Коментар


                #8
                Punto_II_HGT написа:
                u_bo написа:
                ilian4o88 написа:
                Имам отстъпка в Тех-ко към 30%-35%
                от 2 взети при тях съединителя - единия почна да тресе към 30 000а другия се предаде аксиалния лагер на 60 000 ...все се надявах на повече.
                83566 км с LUK, закупен от там и до сега нямам забележка, хем аз си го сменявах...
                аз съм с Valeo закупен от там и нямам ядове.
                "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

                Коментар


                  #9
                  А за марка някой има ли идея или всички са един дол дренки /боклуци/...
                  Fiat Croma 1.9Mjet 8V

                  Коментар


                    #10
                    люка в бг е рециклаж(100пр).

                    Коментар


                      #11
                      Защо не попиташ за оферта колегата mitaka_71 - много коректен и винаги дава добри съвети http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...4198&start=645

                      Коментар


                        #12
                        ivel написа:
                        люка в бг е рециклаж(100пр).
                        Това е от ЕЖК, нали?за марки, както ги изброихLUKSachsValeo

                        Коментар

                        Working...
                        X