Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

разпръзквачи тд100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    разпръзквачи тд100

    искам да попитам понеже см много доволен от колата И варви доста прилично но един разпръзквач направо си тече та въпроса ми е колко са големи моите И мога ли да сложа по големи И от какво ако може без да ми казвате че няма смисал благoдаря

    #2
    Колега формулирай го тоя въпрос да разберем какво те интересува- все пак не става дума за тръба
    Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

    Коментар


      #3
      Ами колега така И така трябва да сменям разпръзквачи И се интересувам дали има вариянт да сложа такива които пускат повече гориво. незнам моите колко сс са но искам по големи

      Коментар


        #4
        Първо, няма как да ти тече разпръсквач и колата да работи нормално!!!Второ, вече веднъж ти зададох тоя въпрос и не се притеснявам да го направя пак: Правиш ли разлика между предкамерен мотор и мотор със директно впръскване?Когато отговориш на тоя въпрос може би ще ти стане ясно дали има смисъл да говорим повече на тая тема.Между другуто разпръсквачите ти са скъпи и трудно ще намериш заместител на оригиналния който е на Делфи.Успех!

        Коментар


          #5
          правя разлика исках да кажа че пикае мн и все пак човек се учи докато е жив. благодаря все пак отговоратди пръска нафтата направо в цилиндъра а преднамерени над бренера където става гориво възпламеняването бренера ли не позволява повече гориво?

          Коментар


            #6
            Първо ми кажи как разбра че ти пикае разпръсквач.Защо след като е била свалена дюзата си е върнал отнова на колата пикаеща?Наясно ли си че може да повредиш мотора заради една дюза?В една морга да беше отишъл и щеше да вземеш за 5 лв друга която може и да е наред(условно)Ако пък това е разпръсквача на умната дюза проблемите стават големи защото чрез нея си прави корекция на центровката.На предкамерния мотор се прави по-трудно тунинг.Възможностите са ограничени.Трябва време да се случат нещата а това е основния недостатък на дизеловия мотор.Няма да изпадам в подробности ,просто ако искаш да правиш "чудеса" с нафтата не е това правилния мотор!Поздрави!

            Коментар


              #7
              ами. от каде мога да си закупя оригиналните разпръзквачи на делфи?

              Коментар


                #8
                иначе разбрах че пикае на стенда в един сервиз които работех преди И има стенд за дюзи

                Коментар


                  #9
                  И си ги върнал обратно?

                  Коментар


                    #10
                    сложих от едно друго браво цялата дюза но искам да сменя всичките с нови качествени

                    Коментар


                      #11
                      Нови и по-качествени-това тук е трудно Опитай да го ремонтираш и ако не става тогава хубав втора ръка
                      Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

                      Коментар


                        #12
                        ами значи какво бихте ме посъветвали за тунинг по мотора тди или жтд? иммам приятел с тди 90 смени турбото И разпръзквачите И си направи чип сам И колата неможе да се кара на 4та боксужа само с гас :D

                        Коментар


                          #13
                          кроко61 написа:
                          Нови и по-качествени-това тук е трудно Опитай да го ремонтираш и ако не става тогава хубав втора ръка
                          Я вземи ме светни кое да се ремонтира? Скапан разпръсквач ли?

                          Коментар


                            #14
                            kris_dif95 написа:
                            ами значи какво бихте ме посъветвали за тунинг по мотора тди или жтд? иммам приятел с тди 90 смени турбото И разпръзквачите И си направи чип сам И колата неможе да се кара на 4та боксужа само с гас :D
                            Аз това него наричам кола!Много ми е интересно как ще минаваш Петрохан от София към Монтана и обратно със кола която на четвърта като и подадеш и гумите я изтърват?Да не говорим че може да е мокро или снежно!!!Драгстерите нямат място при нормалните коли!

                            Коментар


                              #15
                              Има как и от къде да се намерят нови оригинални разпръсквачи за дюзите на тд 100.Последните които съм сменял преди време по спомен бяха на цена от 65 лв.за брой оригинални на Делфи!

                              Коментар

                              Working...
                              X