Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топъл старт Крома 1.9 мултиджет 120к.с. притриса

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Топъл старт Крома 1.9 мултиджет 120к.с. притриса

    Здравейте колеги ,колата е фиат крома 2007г. 1.9 мджет 120к.с. при по-ниски температури пали от раз без никакви вибрации,когато температурата е над 0-та колата пак запалва,но цялото табло се затриса и трудно запалва,дори понякога първия път гасне и от втория запалва.Каква може да е причината ?

    #2
    Примерно егр-а, който сте сложили :D
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Хаха ,възможно ли е да е от него ? Може да пробвам като го изолирам ? Мисля,че и без егр го имаше проблема ,тази сутрин дори остана да ми свети лампата за подгревните свещи и изписа грешка за свещ ,но след като загасих и запалих вече не даваше грешка .Мисля да проверим подгревните свещи дали са наред .....

      Коментар


        #4
        колега и аз имам същия проблем при пунто 1,9 мултиджет 120 кс.Откри ли какво е при мен на диагностика не показва никакви грешки.Но проблема е при втори старт след изгасена кола до 3 часа от първия старт.иначе на първи старт без знаение от температурата пали от раз веднада гася и пали пак от раз но минат ли 10 мин и паленето става трудно.
        Grande punto/Doblo maxi

        Коментар


          #5
          Ти пък си най-лесен, иди при колегата ОЕМ и няма начин да не ти я диагностицира.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            Не до момента не съм намерил решение на проблема ,когато остана свободен ще ходя да проверя подгревните свещи .Ти проверявал ли си ги ?

            Коментар


              #7
              Свещите се проверявят елементарно с уред.При температури над 0гр., както описваш проблема, може директно да изключиш подгрева и трябва да си палиш като пич.Слагай тапа на новия егр-а и тествай.
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                При мен се оказа стартер.
                Grande punto/Doblo maxi

                Коментар

                Working...
                X