Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обслужване на инжекцион

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Обслужване на инжекцион

    Момчета имам стило с газов инжекцион, взех го на скоро и мисля да го заведа да му проверят всичко и евентуално да го настроят, защото май ми мирише леко на газ от време на време. Насочил съм се към http://www.brc.bg за сега, но ако имате други предложения съм отворен. Също така се чудя дали е добра идея като за начало да ходя на майстор или да си разуча уредбата и т.н. и да си проверя всичко сам. Страх ме е да не ми разбазикат газта, защото като гледам има потенциална болка при смотан майстор.Tnx guys.

    #2
    Имаш ли проблем с вървеж и разход? На недоизгоряла газ ли мирише, или на прясна-като от пропуск?
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

    Коментар


      #3
      muns61 написа:
      Имаш ли проблем с вървеж и разход? На недоизгоряла газ ли мирише, или на прясна-като от пропуск?
      Не съм имал проблем и не съм имал време да засеча еазхода ,но май може да е малко по-добър. А иначе ми се струва неизгоряла газ(не съм 100% сигурен)

      Коментар


        #4
        Каква ти е уредбата?Мисля,че си се насочил към кофти сервиз или поне аз изобщо не съм доволен от тях. Вярно минаха години и може да са се пооправили, но аз лично не бих стъпил там.
        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

        Коментар


          #5
          dudulia написа:
          Каква ти е уредбата?Мисля,че си се насочил към кофти сервиз или поне аз изобщо не съм доволен от тях. Вярно минаха години и може да са се пооправили, но аз лично не бих стъпил там.
          Уредбата не съм сигурен, струва ми се някакав сбирщаин, на гаранционната карта не пишеше, не съм се сетил да поразгледам самата бутилка по-обстойно, слагана е във Велико Търново. Иначе съм напълно отворен към други сервизи препоръчани от вас, просто като човек без опит нямам идея къде да ходя. Иначе четох мнения за тоя сервиз ама все бяха от 2004-2006.

          Коментар


            #6
            В сервиза на БРЦ в Дружба, София си бяха пълни дилетанти. Едва ли са станали по-големи специалисти.
            Fiat Tipo 1.6 i.e. 1992 г.
            Suzuki GSX 1100 E 1985 г.

            Коментар


              #7
              ivchotr написа:
              В сервиза на БРЦ в Дружба, София си бяха пълни дилетанти. Едва ли са станали по-големи специалисти.
              Аз съм чел по форумите,че БРЦ са най-добрите газови!
              OVB X18XE1 седан+ГИ

              Коментар


                #8
                Виж какво пише на газовия компютър, бутилката е без значение.
                Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                Коментар

                Working...
                X