Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

висок разход на газ браво 1.4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    висок разход на газ браво 1.4

    Колеги помогнете дайте някакво решение с смесен разход ми прай 11 до 12 /100........
    fiat bravo 1.4

    #2
    ддд

    няма мнения ....
    fiat bravo 1.4

    Коментар


      #3
      Аз ще ти споделя моето мнение.Виж в раздела по едно и също време колко хора се оплакват от завишен разход вкл. и аз.Извън форума няколко мои приятели с различни коли също ги тормози това от началото на месеца горе долу...лично според мен е странно на всички да ни са се сговнили уредбите или колите ЕДНОВРЕМЕННО
      EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
      Fiat Punto 1.2 16v Sporting

      Коментар


        #4
        А навярно вече са сменили газта със зимна? май са я сменили по бензиностанциите. Пък и времето е студено, колите ядат повече като им е студеничко.. е такива неща, фундаментални
        "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
        Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
        Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

        Коментар


          #5
          д

          при мен и лятото ми е така разхода градско до 14 15/100 стигал...
          fiat bravo 1.4

          Коментар


            #6
            Е ти можеш тогава малко повече информация да дадеш. Каква е газовата, кога е слагана, на колко хил. км. е... колко ти тежи крака?
            "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
            Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
            Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

            Коментар


              #7
              когато карах на пропан бутан след 1-2 зареждания с повишен разход правех настройка на уредбата и много внимателно с педала на газта докато отлепи стрелката за температурата ,щото студена лапа двойно и пак беше с 1-2 литра над летния разход +10-15 лв бензин за палене на месецма метан разликата е около 1 кг градско повече, на дълго няма и толкова
              типо 1.4 карбуратор вечеCNG(бившо)
              хюндай акцент 1.5 CNG
              киа каренс +метан

              Коментар


                #8
                Честно да ти кажа, нищо не ти разбрах от обясненията. Нека някой друг да се мъчи да ти помага, аз се отказвам с даването на акъл.
                "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                Коментар


                  #9
                  дд

                  ами колеги изпарителя ми е на марини от както е в мен от 1 година не съм барал нищо по изпарителя нито мембрани нито филтърче съм сменял.... от този който взех колата бях много изненадан как беше сложена газовата бутилка ,бутилката беше обърната на обратно . и това е общо взето .
                  fiat bravo 1.4

                  Коментар


                    #10
                    Re: дд

                    DIDKYmanqk написа:
                    ами колеги изпарителя ми е на марини от както е в мен от 1 година не съм барал нищо по изпарителя нито мембрани нито филтърче съм сменял.... от този който взех колата бях много изненадан как беше сложена газовата бутилка ,бутилката беше обърната на обратно . и това е общо взето .
                    Обясняваш като напушен петокласник...
                    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                    Коментар


                      #11
                      вв

                      Сподели ми къкво не разбра точно ?
                      fiat bravo 1.4

                      Коментар


                        #12
                        нищо.
                        "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                        Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                        Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                        Коментар


                          #13
                          Synthy написа:
                          нищо.
                          Вярно е нищо не става ясно.АГУ или ГИ? - марка?Температура на двигателя?Пробва ли да смениш бензиностанцията?
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар


                            #14
                            д

                            Смянал сам бензиностанцията,никъква промяна , АГУ е марка "Марини". За температурата на двигателя загрява си нормално.
                            fiat bravo 1.4

                            Коментар

                            Working...
                            X