Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монтаж на обикновенна газова на Брава 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Ами за сега не мога да кажа. Но първия път ми свърши газта, която имах в бутилката и сипах за 10лв. Минах 50 км. Сега сипах за 20лв. и чакам да видим кога ще свърши. Аз лично мисля, че е добре като се има впредвид, че карам повече във високите обороти :D :D :D

    Коментар


      #77
      Абе... множко си е да ти кажа при това МНОГО ! 10лв. при цена 1.42лв/л прави 7/50км или 14л/100км. Безумно много според моите разбрания за 1.6 двигател с някакви си умрели 103 катъра.
      "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
      Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
      Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

      Коментар


        #78
        Synthy написа:
        Абе... множко си е да ти кажа при това МНОГО ! 10лв. при цена 1.42лв/л прави 7/50км или 14л/100км. Безумно много според моите разбрания за 1.6 двигател с някакви си умрели 103 катъра.
        Конете нямат значение.По-важно е катъра зад волана.Този мотор може да изгори и 5 литра нагоре от 14 и 5 надоло.Всичко0 си е от настройка и начин на яздене.
        FIAT BRAVO 1.6
        FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
        LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

        Коментар


          #79
          И аз съм на това мнение, а аз "умрелите 103 катъра" си ги яздя "мъжката" :D :D :D. А като се има впредвид, че на бензин ми харчи 12л. на 100км. мисля, че 14 на газ не е много :D

          Коментар


            #80
            Е, щом на бензин го докарваш до 12... 14 си е съвсем в реда на нещата.
            "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
            Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
            Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

            Коментар

            Working...
            X