Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разлика между Газов инжекцион и обикновена газова уредба

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разлика между Газов инжекцион и обикновена газова уредба

    Съжалявам за тъпия въпрос, но съм нов в сферата на колите. Ако може някой да ми обясни каква е разликата между ГИ и обикновена газова уредба. От това, което съм прочел ми става ясно, че ГИ е по-добрия вариянт.
    Fiat Bravo HGT 1997, 147 h.p. - LPG BRC - My first love <3

    #2
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=20886#20886
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #3
      оф,разликата е грубо 500 лв и нагоре,зависи кой ти я сложи и дали запалителната ти система е наред,ако ще слагаш обикновена АГУ

      Коментар


        #4
        Re: Разлика между Газов инжекцион и обикновена газова уредба

        vladrak написа:
        Съжалявам за тъпия въпрос, но съм нов в сферата на колите. Ако може някой да ми обясни каква е разликата между ГИ и обикновена газова уредба. От това, което съм прочел ми става ясно, че ГИ е по-добрия вариянт.
        Така е като не си взе JTD сега дай още толкова пари за ГИ
        Chrysler Voyager 2.5TD/ 2000г.
        ex. Fiat Tempra /`91 / 1.9TDS

        Коментар


          #5
          Re: Разлика между Газов инжекцион и обикновена газова уредба

          Tihomir78 написа:
          vladrak написа:
          Съжалявам за тъпия въпрос, но съм нов в сферата на колите. Ако може някой да ми обясни каква е разликата между ГИ и обикновена газова уредба. От това, което съм прочел ми става ясно, че ГИ е по-добрия вариянт.
          Така е като не си взе JTD сега дай още толкова пари за ГИ
          Нищо не съм взел още, първо разучвам, оглеждам всички варианти и тогава действам .
          Fiat Bravo HGT 1997, 147 h.p. - LPG BRC - My first love <3

          Коментар


            #6
            Re: Разлика между Газов инжекцион и обикновена газова уредба

            "Tihomir78 написа:
            Така е като не си взе JTD сега дай още толкова пари за ГИ
            ай ,стига вече във всяка тема да подканяш хората да карат дизел,не всички имат пари да плащат 3 лв /л нафта,кажи поне градско и извън кокоо ти харчи и направи съпоставка

            Коментар


              #7
              Re: Разлика между Газов инжекцион и обикновена газова уредба

              punto_2 написа:
              "Tihomir78 написа:
              Така е като не си взе JTD сега дай още толкова пари за ГИ
              ай ,стига вече във всяка тема да подканяш хората да карат дизел,не всички имат пари да плащат 3 лв /л нафта,кажи поне градско и извън кокоо ти харчи и направи съпоставка
              Никой не подканям всеки си има глава на раменете. Питат колегите и аз си казвам моето мнение. Даже съм казвал че излиза по-скъпо но пък си има други плюсове. Все още нафтата не е ударила 3-то лева, но и газта няма да остане на тази цена общо взето съотношението се запазва. Мойта бабичка харчи около 5,5-6 среден разход, а ЖТД-то е по-икономично. Отделно че се намира читава нафта на 2лв. Но както казах всеки си има глава на раменете и си решава сам.
              Chrysler Voyager 2.5TD/ 2000г.
              ex. Fiat Tempra /`91 / 1.9TDS

              Коментар


                #8
                Re: Разлика между Газов инжекцион и обикновена газова уредба

                vladrak написа:
                Нищо не съм взел още, първо разучвам, оглеждам всички варианти и тогава действам .
                Потърси U_BO във форума има Браво 1.8 с ГИ виж го него, пък може да ти хареса и да си стиснете ръцете
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #9
                  Re: Разлика между Газов инжекцион и обикновена газова уредба

                  S_BANKOV написа:
                  vladrak написа:
                  Нищо не съм взел още, първо разучвам, оглеждам всички варианти и тогава действам .
                  Потърси U_BO във форума има Браво 1.8 с ГИ виж го него, пък може да ти хареса и да си стиснете ръцете
                  Благодаря за инфото, но ще мога да я взема минимум до 2 месеца, защото не знам дали в другите области е така, но в моята има само 1 ДАИ и изпитите за курмуване/листовки се провеждат само в 1 ден то седмицата, а сега всички дати са заети, така че ми казаха че финалния ми изпит ще е в края на Септември, и след това още около седмица-две докато ми издадат книжката и стават два месеца.... малко е кофти, но какво да се прави- БЪЛГАРИЯ...
                  Fiat Bravo HGT 1997, 147 h.p. - LPG BRC - My first love <3

                  Коментар


                    #10
                    Абе пич, тя книжката кола не кара, , ти си намери кола пък то все някой ще ти я докара до Шумен.Предлагам ти тази кола защото, U_BO няма да се изложи пред форума като ти продаде някакъв таралясник дето не си струва парите. Иначе има доста коли дето се продават в раздела с алъшвериша, вземи погледни там.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар

                    Working...
                    X