Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свързване на ТАП.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Свързване на ТАП.

    Здравейте колеги.Взех си метанова втора ръка и човека към нея ми даде ТАП БРЦ антарес.http://www.remixbg.com/Documentation...Веднага му намерих Datasheet-а обаче там са дадени всеки кабел къде отива по цветове.Дотук хубаво обаче на моя ТАП я няма буксата с кабелите, а седи само куплунга, в който се включва буксата.А аз не знам и не мога да намеря никъде в нета кой кабел, на коя позиция на куплунга отива.Много ще съм благодарен ако някой колега със същия там си направи труда да погледне и да ми ги напише тука.Благодаря предварително!

    #2
    Кабелите се продават отделно за всеки модел ТАП.Потърси из сайтовете за газови уредби.
    Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
    ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

    Коментар


      #3
      Aз си направих собствено окабеляване за ТАП.Конектора е стандартен от АТХ компютърно захранване.Само, че този ТАП не виждам да се връзва към датчика на Коляновия вал.
      nstall the timing advance processor BRCANTARES on cars pro-vided with an ignition system made up of coil, electronic ignitionand battery ignition, where the ignition module runs and adjuststhe coil charging curren
      А VW Golf ли караш ? Щото съм почти убеден, че няма да стане тоз ТАП.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        Карам Ауди 90 2.3Е, а уредбата и ТАП-а са свалени от Jeta, така че трябва да стане.

        Коментар


          #5
          Добре, не че няма кой да ти помогне, но в Ауди форума писа ли ?На тукашните кошници, ТАП-а го връзваме към датчика на КВ, а този като гледам няма как.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            Аха, се пак благодаря на всички отзовали се.

            Коментар

            Working...
            X