Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат браво 2000 20в 147к с с обикновена АГУ.МОЛЯ за мнения.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат браво 2000 20в 147к с с обикновена АГУ.МОЛЯ за мнения.

    Някой има ли впечатления, как е този двигател с обикновена агу?

    #2
    Re: Фиат браво 2000 20в 147к с с обикновена АГУ.МОЛЯ за мнен

    kenar11 написа:
    Някой има ли впечатления, как е този двигател с обикновена агу?
    Да заради тая комбинация цената на кутиите за въздушни филтри втора употреба се вдигна двойно
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Пушка е, стига да се направи кадърно, всичките ми приятели с тоя мотор са с обикновени АГУ и си вървят прилично колите и разсхода е ок. А тва дали ще си поредния клиент за кутия на филтъра зависи от много неща Слагаи с хубави кихалки и кутията може да оцелее. Също така много внимаваи с обедняването на сместа Хубавото е че мотора няма кабели за свещи поне от този проблем ще си защитен от гърмежи
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

      Коментар


        #4
        Re: Фиат браво 2000 20в 147к с с обикновена АГУ.МОЛЯ за мнен

        S_BANKOV написа:
        Да заради тая комбинация цената на кутиите за въздушни филтри втора употреба се вдигна двойно
        Важи и за ино и осем....аз вече съм на опашката за кутия, нищо че съм хубави кихалки.....
        Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
        Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
        Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

        Коментар


          #5
          Аз още се чудя що се занимавате с обикновени агу, ма пишеики тва се сещам че мотора е 5 так и ГИ ще легне бая кинти, макар че скоро някои спрягаше 1200лв за такава либра.
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

          Коментар


            #6
            400лв е за петак ГИ , 100лв за бутилка (втора цедка) и тръба, 100лв някой да я монтира.20лв някой да я настрои ))
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              Благодаря на всички за мненията,според мене една система колкото по просто е направена,толкова по малко проблеми ще създава.

              Коментар


                #8
                kenar11 написа:
                Благодаря на всички за мненията,според мене една система колкото по просто е направена,толкова по малко проблеми ще създава.
                Ентропията при сложните системи е една,при две,различни, друга....
                MAREA WEEKEND 1.8 16V`98
                ex:R19 CHAMADE 1.7`92г.

                Коментар


                  #9
                  kenar11 написа:
                  Благодаря на всички за мненията,според мене една система колкото по просто е направена,толкова по малко проблеми ще създава.
                  Само човек, който не е карал с кадърно монтиран и настроен ГИ може да каже това Ще трябва да поглеждаш превключвателя, за да разбереш дали си на газ
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #10
                    plamenHART написа:
                    kenar11 написа:
                    Благодаря на всички за мненията,според мене една система колкото по просто е направена,толкова по малко проблеми ще създава.
                    Ентропията при сложните системи е една,при две,различни, друга....
                    :D

                    Коментар


                      #11
                      emzo написа:
                      400лв е за петак ГИ , 100лв за бутилка (втора цедка) и тръба, 100лв някой да я монтира.20лв някой да я настрои ))
                      Казвай къде да отивам за тия цени и ще черпя яко, щото където и да питах с бутилка тип резервна гума под 1300лв не са ми казали :D Да не говориме, че заради иридиевите свещи и спортния филтър ми обявиха още 100лв отгоре за некъв по-мощен изпарител :D
                      Bravo HGT

                      Коментар


                        #12
                        Имаш л.с.
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар

                        Working...
                        X