Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ag Zenit/Lovato

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ag Zenit/Lovato

    Колеги дойде моментът в който разбрах,че никога не винаги означава никога.Ще слагам газова на Бравото.Ако може помогнетe ми с мнения при избора на ГУ.По принцип съм се ориентирал към тези 2 марки с гаранция от 3 години на всяка от тях.Ако някой има впечатления,моля да сподели нещо за DNS Autogas.А и 1 последен въпрос.Какво трябва да гледам за да разбера какъв по народност е компютъра и софтуера на газовата,за да не си сложа някой Турски менталяк.
    НК

    #2
    Привет колега, правилно си се насочил, към пропан- бутана като гориво, от четири години карам на газ и ядове не съм имал. ЕТО КАК АЗ БИХ ПОСТЪПИЛПред двете марки към които си се насочил бих предпочел Зенита, добри са а Ловатото за мен не е това което беше като марка. Факт е че беше добра марка когато нямаше други.Но пък аз съм избрал ФОБОС, доволен съм, софтоер има безплатно, кабели.Та съвета ми е не го игнорирай и виж и него като вариант
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Още някое полезно мнение
      НК

      Коментар


        #4
        Аз съм със Зенит. За сега вече 4г. никакви проблеми. Софтуер и схеми за кабел в интернет колкото искаш и то безплатно. Най-важното обаче за мен е да си намериш човек, който "чува петела" и знае какво, къде и как се слага и се настройва по ГИ. Защото колкото и да е перфектна уредбата, "майсторът" може да скъси живота както на колата, така и твоя от нерви. Успех в избора!
        Stop giving directions, just say "Follow me."
        Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
        Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

        Коментар


          #5
          sok1 написа:
          Аз съм със Зенит. За сега вече 4г. никакви проблеми. Софтуер и схеми за кабел в интернет колкото искаш и то безплатно. Най-важното обаче за мен е да си намериш човек, който "чува петела" и знае какво, къде и как се слага и се настройва по ГИ. Успех в избора!
          би ли ми дал някакви координати че не мога да намеря схеми

          Коментар


            #6
            Схеми.Софтуер. Регистрираш се и теглиш.
            Stop giving directions, just say "Follow me."
            Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
            Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

            Коментар


              #7
              мерси

              Коментар

              Working...
              X