Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за Пунто 2 и газова уредба.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за Пунто 2 и газова уредба.

    Здравейте. Търсих доста, но точно това което търся не можах да разбера. Знам че има Пунто 2 с газ но не разбрах дали е с инжекцион или с обикновенна газ. Та искам да попитам Пунто 2 със пластмасови колектори ли е или с метални, и може ли да му се сложи обикновенна газова уредба.Мерси предварително

    --------------------

    #2
    Re: Въпрос за Пунто 2 и газова уредба.

    Huku написа:
    Здравейте. Търсих доста, но точно това което търся не можах да разбера. Знам че има Пунто 2 с газ но не разбрах дали е с инжекцион или с обикновенна газ. Та искам да попитам Пунто 2 със пластмасови колектори ли е или с метални, и може ли да му се сложи обикновенна газова уредба.Мерси предварително
    Да с пластмасови е, и с обикновена газ има и с инжекцион има колеги. Въпрос на пари, майстор и късмет. Аз лично избрах инжекцион на пунто мк2 1.2 16V. За сега съм доволен.

    Коментар


      #3
      Re: Въпрос за Пунто 2 и газова уредба.

      Huku написа:
      Здравейте. Търсих доста, но точно това което търся не можах да разбера. Знам че има Пунто 2 с газ но не разбрах дали е с инжекцион или с обикновенна газ. Та искам да попитам Пунто 2 със пластмасови колектори ли е или с метални, и може ли да му се сложи обикновенна газова уредба.Мерси предварително
      Превет, я кажи конкретното Пунто какво е като моде,л че да сме по полезни. Иначе има на газ има и с АГУ има и ГИ, има и с метални колектори има и с пласмасови и зависи от модела за да АГУ-то.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Пртполагам, че си с пластамосви колектори. За тях най-добрия вариант е ГИ, но става и обикновенна газова + няколко кихалки. Доста пунтото с пластмасови съм виждал с обикновена газова, дали докарани от Италия така или тук правени така, при изрядна запалителна система, шанса да "върне" е малък, но за по-голяма сигурност се слагат кихалки, който освобождават налягането в колектора.

        Коментар


          #5
          Пунтото е 1.2. 60 к.с. 2001 година е. Това е колата на майка ми, а тя не е прим, попитах брат ми да провери и той ми каза пластмасови, но тей е малък и не съм сигурен до колко разбира. Въпроса е там че имам газова уредна, нова, но е ГИ и затова ако може тя да се сложи... става много сложно май с кихалките...

          --------------------

          Коментар


            #6
            Перфектно слагай и не се занимавай с кихалки и пър*лки, само намери да я монтира някой който може да я настрои.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              Е какъв ти е проблема че е Г.И. не разбрах , дори е по-добре в случая.
              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

              Коментар

              Working...
              X