Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

обикновена газ с ланда контрол,никои не иска да я монтира :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    обикновена газ с ланда контрол,никои не иска да я монтира :(

    значи историята е следната,намерих си газова уредба от колега от форума,инсталацията е ланди ренцо с ланда контрол,адванс процесор,изпарител със стъпков мотор и мн труги неща които не разбирам.Газовата изглежда по-модерна от обикновенна явно колата е дошла от италия с нея.След покупката обиколих цял пазарджик и никои не се нави да ми я монтира защото било сложно първо за поставяне и после за настроиване.Наистина ли е толкова сложно,колкото го описват.Даите ми някакъв съвет за читави маистори в пловдив и региона или поне няква надежда че има шанс да се монтира читаво.Забравих да спомена че изпарителя без ланда контрола няма да може да се използва,за хората които разбират сигорно вече е ясно за какво иде реч.Мерси предварително.
    F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

    #2
    свържи се с qnisZ от септември тъкмо ти е супер близко, той е твоят човек

    Коментар


      #3
      Re: обикновена газ с ланда контрол,никои не иска да я монтир

      wizard88 написа:
      значи историята е следната,намерих си газова уредба от колега от форума,инсталацията е ланди ренцо с ланда контрол,адванс процесор,изпарител със стъпков мотор и мн труги неща които не разбирам.Газовата изглежда по-модерна от обикновенна явно колата е дошла от италия с нея.След покупката обиколих цял пазарджик и никои не се нави да ми я монтира защото било сложно първо за поставяне и после за настроиване.Наистина ли е толкова сложно,колкото го описват.Даите ми някакъв съвет за читави маистори в пловдив и региона или поне няква надежда че има шанс да се монтира читаво.Забравих да спомена че изпарителя без ланда контрола няма да може да се използва,за хората които разбират сигорно вече е ясно за какво иде реч.Мерси предварително.
      Ако ламбда контрола е некои дърта версия и се настроива с комп за тва ти отклазват, щото нямат как да ти го настроят, тва че изпарителя не може без контрола малко ме съмнява, но ако наистина е така тогава хептен разбирам що ти отказват. Другото е че на повечето не им се занимава да монтират втора ръка уредба която не е купена от тях щот не знаят кво ще изкочи и може да се вкарат в кофти филм
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

      Коментар


        #4
        да изпарителя е с букса и доколкото разбрах със стъпково моторче,иначе за повече яснота мога да дам номера на компа за по-разбиращите да си кажат мнението.
        F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

        Коментар


          #5
          nedialk00 написа:
          свържи се с qnisZ от септември тъкмо ти е супер близко, той е твоят човек
          Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
          182A4.000 IAW49F
          LPG - Lovato EasyFast
          ----------------------------
          "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

          Коментар

          Working...
          X